2752
2734
عنوان

بیاین بگین اسم دختراتون چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1693 بازدید | 128 پست
جالب نیست واسه الان خیلی اسمای بهتری هست ما داشتیم بهش میگفتیم فیروز 

بچه بود یا بزرگ؟؟😂

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
ببخشید شما همونی نبودید که گفتین شوهرم میگه اسم بچه رو بذاریم رقیه 

چرا همونم😅😅😅ب بدبختی راضیش کردم از رقیه بیاد پایین حالا میگه ساناز

دخترم😗 تو شیرین ترین تکرار هر روز منی🤗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قدیمیه خیلی

جدی؟؟

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
تازه اسم داداش بزرگم شهریاره البته کوچیکه اسمش صالح عه😁

چرا واج ارایی رو واسه داداش کوچیکه رعایت نکردن  

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚
یکم قدیمیه ولی قشنگه

نمیدونم چرا دوست دارم این اسمو.تا حالا کسی دیدی بزاره؟

جدی؟؟

اره عزیزم 

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚
ببخشید شما همونی نبودید که گفتین شوهرم میگه اسم بچه رو بذاریم رقیه 

دو روز گریه کردم تا دلش ب رحم اومد😣😣😣 مادرشوهرمم همش میگفت تو دنبال اسمای قرتی اخر لجم گرفت گفتم ۹ ماه تو دل منه زحمتاش با منه حق اسم بچمم ندارم ک خفه شد😏😏😏

دخترم😗 تو شیرین ترین تکرار هر روز منی🤗
چرا واج ارایی رو واسه داداش کوچیکه رعایت نکردن    

اونو بابابزرگم انتخاب کرده ولی میگه میخوام عوض کنم بذارم شایان چون سیزده سالشه همش غر میزنه اسمم به سنم نمیخوره

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید