2737
2739
عنوان

میخوام برم سر کار ولی بچم خیلی کوچیکه

| مشاهده متن کامل بحث + 518 بازدید | 27 پست
من بچم دو ماهشه میرم سرکار ، مادرشوهرم نگه میداره بچه رو ، سرکار هم شیرمو میدوشم . سخته ولی ارزششو د ...

خوش بحالتون که مادرشوهراتون نگه میدارن

مادرشوهر من از ماه اول بارداریم هرجا بهم میگفتن خوش بحالت پیش مادرشوهرتی،برات نگه میداره سریع مادرشوهرم میگفت نه نه من اصلا نگه نمیدارم، از بچه کوچیک میترسم!!!!

نمیدونم چجوری شش تا توله بزرگ کرده، ۹تا هم نوه بزرگ کرده!!

خدایا از گناهانم بگذر... همانگونه که از آرزوهایم گذشتی...
خوش بحالتون که مادرشوهراتون نگه میدارن مادرشوهر من از ماه اول بارداریم هرجا بهم میگفتن خوش بحالت پی ...

راس میگی مسئولیت داره ولی خب بعضیا مهربونن

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بچم شیش ماهشه شیش ماه مرخصی گرفته بودم یک سال دیگه تمدید کردم دلم میخواست کامل پیش بچم باشم فکر کردم مادر بودن مهمتر از سر کار بودنه از لحاظ اقتصادی خیلی فشار میاد ولی کاملا سلیقه ای هست من کارمو دارم ولی میخوای چند ماه برو سر کار بعد که ثابت شدی مرخصی بگیر

2731
آخه چند وقت دیگه باید واکسن بزنه مادر شوهرم از پس گریه هاش بر نمیاد منم اول کاری نمیتونم مرخصی بگیرم ...

واکسنش رو میذاری تعطیلات اخر هفته دیگه بابا. چقد درگیر جزییاتی. سخت نگیر مرخصی میدن بهت

2740

بیاین پست اخرم برای مریضاو این کرونا دعا کنیم

اگه هم نمیتونید بخونید بیاین تا یه چیزی بگین یا ببینید تا بقیه شاید بخونن.مرسی دوستان

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
واکسنش رو میذاری تعطیلات اخر هفته دیگه بابا. چقد درگیر جزییاتی. سخت نگیر مرخصی میدن بهت

دیروز که آزمایشی رفتم وقتی برگشتم تا منو دید تو بغلم غش کرد مادر شوهرم گفت از وقتی رفتی نق زد ولی چاره ای نیست به خاطر رفاه خودش باید برم 

خوش بحالتون که مادرشوهراتون نگه میدارن مادرشوهر من از ماه اول بارداریم هرجا بهم میگفتن خوش بحالت پی ...

من شوهرمم معلمه تعطیل شده اونم هست از بچه نگهداری کنه ولی از مهر که مدرسه ها باز میشه دیگه فقط مادرشوهرم بچه رو نگه میداره البته خب تنها نوشونه و خیلی هم بچه دوسته 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞