2733
2734
اسی من خردادیم  کلا معلوم الحال نیستم یا خوبم یا بد یل شاد یا منفی  اقا هیچ کی نمیفهمه ...

وووااای ناراحت نشیا ولی خردادیا واقعا همینجورین من اصلا باهاشون نمیتونم کنار بیان نه زن نه مرد. چون کلا آدمو گیج میکنن آدم تکلیفشو نمیدونه با اینا

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز

من روانشناسم می تونم کمکت کنم.

برادری داری تو خونه ک اذیتت می کنه آیا؟

توروخدا دعام کن وسواس فکریم تموم بشه خواهش میکنم صلواتم برام بفرست دیگه طاقت ندارم. هرکی منو دعام کرد و صلواتم فرستاد ایشالله حاجت روا شه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وووااای ناراحت نشیا ولی خردادیا واقعا همینجورین من اصلا باهاشون نمیتونم کنار بیان نه زن نه مرد. چون ...

دقیقا

ن بابا چرا ناراحت بشم

گنده اخلاقم من خودم میدونم

ولی شدید احساسی و دلسوز و رازدار و مهربون و تکیع گاه هستن   

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
2738
ن اینجور نیس دو قطبی تایم های طولانی مثلا چند هفته خوش حاله بعد ناراحت ایشون بیش تر به بوردرلاین میخ ...

بابا شوخی کردم استیکر شیطان نمیبینی؟😈😈

🍼🍼یک عدد نی نی خوشگل تپل مپل تودلمه😎    خدایا‌شکرت که نعمت مادر شدن رو به من عطا کردی🤰🏻-->🤱🏻

عزیزم زنگ بزن ۱۴۸۰مشاوره تلفنی میدن.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2706