2737
2734
عنوان

کیا به اون چیزی که فکر میکردن رسیدن در مورد ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 2619 بازدید | 133 پست
این که همیشه الکی بیام خودمو ببرم توی فکر و بهش فکر کنم نه اولین قدم به نظرم اینه که خودتون رو لایق ...

آره موافقم با حرفاتون ..آدم باید سر خواسته دلش مقاوم باشه

هر چه دلم خواست نه ان میشود.هر چه خدا خواست همان میشود.اما خوب دعا و امیدواری و توکل به خدا و توسل ب ...

من به خوبی معنی متن رو میفهمم چون بارها ضربه روحی خوردم  و الان فقط منتظر نگاه خدا هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالله بهتر میشه نگران نباش شما چی تلقین میکردی به خودت؟؟ 

همیشه تو رویاهام میگفتم که من حتما خوش بخت میشم،شوهرم خیلی دوسم داره،شوهرم و بچه ام چشاشون رنگیه،خانواده ی همسرم خیلیییییی دوسم دارن،تو رویاهام مسافرت زیاد میرفتم و ‌...

هرچی که بهش فکر میکردم همون شد.خدایی هم خیلی دلم پاک بود و نه دوست پسری داشتم،نع پامو کج میزاشتم

به نظرم خدا اینجوری مزدمو داد

آبجی تو زندگیت فقط آدم خوبی باش،بی توقع و منت

خدا خودش بی حد و حساب برات خوبی و خوش بختی میفرسته.فقط صبر داشته باش و ببین⚘

عاقبت یک روز مغرب محو مشرق میشود❤عاقبت غربی ترین دل نیز عاشق میشود🌹شرط می بندم زمانی که نه زود است و نه دیر❤مهربانی حاکم کل مناطق میشود🌹
به سلامتی خوشبخت باشی  شما چی ملاک داشتی.؟؟؟ تلقین میکردی به خودت

مرسی عزیزم همچنین ، من همیشه وقتی شوهرایندمو تصور میکردم یه پسر سبزه رو با چشای مشکی با صدای مردونه بود با یه سری اخلاقای خاص ، مثلا همیشه میگفتم من شوهرم نباید رفیق باز باشه ، شوهرم باید مثل خودم اهل گشتن و سفر باشه ، همیشه میگفتم شوهرم نباید بیخیال باشه باید مسئولیت پذیر باشه ، اگر کسی رو میدیدم اینحوره میگفتم خوش به حال زنش خدا یه شوهر اینجوری هم نصیب من کن ، در کل من ملاکام اصلا مادی نبود ، فقط اخلاقیات و رفتار و منش برام مهم بود

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
2731
همیشه تو رویاهام میگفتم که من حتما خوش بخت میشم،شوهرم خیلی دوسم داره،شوهرم و بچه ام چشاشون رنگیه،خان ...

ممنون عزیزم من توکلم فقط خداس و همسرمو از خودش میخوام

خوشبخت باشی گلم 

مرسی عشقم ، همچنین ، الهی همه زوج ها خوشبخت باشن .

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
میبخشه عزیزم خدا خیلی بزرگه و رحیم هس ..ایشالله فندوق کوچولو سالم بیاد بغلت  میدونی از یه جای ...

با این دل پاکت مارو هم دعا کن ❤️🙏🏻انشالهذهمیشهدخوشبخت و شاد باشی

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2740
با این دل پاکت مارو هم دعا کن ❤️🙏🏻انشالهذهمیشهدخوشبخت و شاد باشی

مرسی مامانی اگه وقت زایمان یادت بود منو هم دعا کن میگن دعا زن حامله گیراس

ایشالله بچه های سالمی داشته باشی

مرسی مامانی اگه وقت زایمان یادت بود منو هم دعا کن میگن دعا زن حامله گیراس ایشالله بچه های سالمی داش ...

مرسی فداتشم حتما اگه خدا لایق بدونه 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
ولی میشه دعا کرد و از خدا خواست 

آره عزیزم صد در صد..میشه تلاش کرد و به خواسته دل رسید..منظورم از بازی روزگار امتحان هایی هست که آدم نخواسته و ندانسته توش قرار میگیره..تا روح آدم رو بسازه.‌.حتی اگه دلخواه اون نباشه...

آره عزیزم صد در صد..میشه تلاش کرد و به خواسته دل رسید..منظورم از بازی روزگار امتحان هایی هست که آدم ...

آره واقعا الان من اون دختری نیستم که 3 سال پیش بودم اون موقع دیدم به زندگی چیز دیگه بود توی این 3 سال قشنگ بالا پایین شد زندگیم ولی بازم شکر خدا که الان بهتر تصمیم میگیرم و الان از خود خدا میخوام 

آره واقعا الان من اون دختری نیستم که 3 سال پیش بودم اون موقع دیدم به زندگی چیز دیگه بود توی این 3 سا ...

آفرین عزیزم..گاهی اوقات زندگی و سختیاش و آدمهای اطراف و بدیاشون باعث تعالی روح آدم میشن ..این که آدم فقط و فقط خدا و ببینه وبرای خدا کاری کنه و از خدا چیزی بخواد..

عزیزم حتما نباید همه چیز بر وفق مراد باشه، این دنیا ذاتش اینه، من تازگی ها به نتیجه ای رسیدم که بهم آرامش داده و حتی خوشحالم... این که ازدواجم با این که خودم نخواستم تا مدتها پشیمون بودم ولی خواست خدا بوده، چی ازین بهتر که آدم در موقعیتی باشه  که خدا خواسته، یعنی خدا واسش تصمیم گرفته، حالا آدم خودش واسه خودش تصمیم بگیره بهتره یا از خدابخواد وخدا واسش رقم بزنه؟کدومش؟

آفرین عزیزم..گاهی اوقات زندگی و سختیاش و آدمهای اطراف و بدیاشون باعث تعالی روح آدم میشن ..این که آدم ...

حرفتون کاملا درسته و اینو واقعی میگم راضیم به رضای خدا یعنی درسته دعا میکنم سر سجاده و نماز یا حتی دم اذان ولی میگم خدایا خودت بفرست همسر الهی رو