2733
2734
عنوان

بیاین براتون نادعلی و معراج میخونم ..😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1489 بازدید | 265 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم مرسی ازت واقعا.

حاجت روا شی انشالله 💚💚💚

من گلم

بچه‌هان‌زبون باز کنن

شوهرم بهم وفادار بمونه 

دخالت خونواده شوهرم از بین بره.

توروخدا بیشتر دعام کن بدجور گرفتارم

فدای دل مهربونت😢💚💚

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    

من☹️لیدا 

برای شفای شوهرم

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    

سلام عزیزم حاجتروا شی

شیوا،درست شدن کار همسرم

یه دنیا مرسی

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
2740

فاطمه هستم.

به نیت گره از کارم وابشه. و ازدواج عالی داشته باشم.

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

برا منم میخونی😍 ؟ قرضمون زیاده حمایت انچنانی هم نداریم😔 انگار در روزی مون بسته شده 😔 یکمم با شوهرم سر موضوع چرت و پرت بحثم میشه 😔

منم برا تو دعا میکنم 😍  

ممنونم عزیزم ان ساالله که خدا مراد دلت رو به بهترین حالت ممکن بده

رای مادرم اسمش ملوک سرطان گلو داره

پدرم حاجی علی ناراحت قلبی و روحی 

برادرم فرشاد تو کار و زندگیش موفق باشه

برای پسرم پارسا ان شاالله که عاقبت بخیر و خوشبختتت باشه

ممنونم🌷🌷

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم

زهره .به نیت اینکه ایندفعه بتونم چله ای که میخوام بگیرم و تا تهش برم و گناه نکنم تا بتونم حاجتم و بگیرم.ممنون😘

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
2706