2737
2739

سلام 

خانما من دیروز رفتم سونو رشد ۳۲ هفتگی بر اساس تاریخ اخرین پریودم دقیق ۳۲ هفتمه 

ولی سونو میگه ۳۱ هفتهه 

دکتر گفته رشد جنین ی هفته عقبه و ممکنه در هفته های اینده بیشترم رشدش عقب بمونه و حتا متوقف شه حالا برام ۳ هفته دیگه سونو نوشته😭😭😭😭اگه این اختلاف بیشترم شده بود باید سونو رنگی بدم 

من nt و انومالیمو بررسی کردم ۳ روز عقبم و هردو غربالگری هم مشکلی نداشتم و این اختلاف همون ۳ روز مونده 

کسی تجربه ای داره تورو خدا راهنماییم کنید

کاربر سابق samakhanomamمتاسفانه بخاطر گزارش اشتباه تعلیق شدم

وا دکترت خنگول بوده؟؟؟؟

تا دوهفته کم و زیاد تو سونو طبیعیه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

من یه همچین چیزی بود ولی یادم نمی یاد چی گفت دکتر

فقط برو پیش دکترت ببین تغذیه ت چی باشه استراحتت چطور باشه

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وا دکترت خنگول بوده؟؟؟؟ تا دوهفته کم و زیاد تو سونو طبیعیه

آره درسته

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
2740
من یه همچین چیزی بود ولی یادم نمی یاد چی گفت دکتر فقط برو پیش دکترت ببین تغذیه ت چی باشه استراحتت چ ...

برنامه غذایی دارم استراحتم نداد چون مشکل ندارم

کاربر سابق samakhanomamمتاسفانه بخاطر گزارش اشتباه تعلیق شدم
واقعا؟؟؟

والا

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

گرید جفتت چند بود؟

نمیدونم‌والا

برای من بعضی قسمتهاش رشدش کمتر بود مثلا شکمش دوهفته عقب بود گفت تقویت کن خودت را انگاری گفت کله پاه بخور ولی بعد اوکی شد

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه