2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فحشو بددهنی ب هییییچ وجه گوشیو روش قط نکن ب خانوادش توهین نکن ازش دزدی نکن دروغ نگو ورابطه.....ع ...

👊

خووب ببین...... این است دنیایی که به خاطر دیدنش به شکم مادرمان لگد میزدیم!!!!!!!
2728
2738
خوب بستگی به خودشم داره که پذیرایه این محبت و احتراما باشه و چندبرابرشو ابراز کنه

شوهرمن اصلا ابراز علاقه نمیکنه اصلا اما من گهگاهی بهش میگم باید رفتارم باهاش چه جوری باشه

غر نمیزنم 

بگو بخند دارم

پر انرژی هستم

خلوت خودمم دارم

مدام زنگش نمیزنم ولی گاهی یه پیام وسط روز بهش میدم که قند تو دلش آب بشه .

گرم و مهربونم.با خانواده ش مشکلی ندارم . درکش میکنم .دستپختم خوبه .میوه براش پوست میکنم وقتی از کار میاد خونه.گاهی ماساژ میدم خستگیش رفع شه..‌

اشتباهاتش را با غر زدن بهش یادآوری نمیکنم.میذارم آب از آسیاب بیوفتع بعد بهش میگم :  فلان کار را به جای اون کار میکردیم خوبتر بود به نظرت؟

یعنی محکومش نمیکنم ولی حالیش میکنم خخخ

اونم سنگ تموم میذاره برام .همه کاری برام میکنه

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2706