2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشما رو لوچ میکنه تا یکم درشت بشه😷

ارایش باید باعث زیبایی بشه نه اینکه انقدر تغییر کنی و عجیب غریب بشی 

ده سال دیگه عکساشونو نگاه کنن مثل دهه هشتاد که عروسارو ارایش خلیجی میکردن متنفر میشن از خودشون

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
2731
میشه بهترینشون رو‌معرفی کنید

بستگی داره چه سبکی رو بپسندی ولی شبنم نظیف در حال حاضر از همشون بهتره، و اینکه کلی مشتری از خارج از کشور داره برای میکاپ عروس

I'm sorry, please forgive me, thank you, i love you 🙏🏻♥️

خودش بهتر بودا 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
عزیزم امضات رو خوندم ایشالله به حق این اذان خدا بهت یه نی نی سالم و خوشگل بده

انشالله خدا از دهنت بشنوه😘

مرسی مهربوت💗

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2740
بستگی داره چه سبکی رو بپسندی ولی شبنم نظیف در حال حاضر از همشون بهتره، و اینکه کلی مشتری از خارج از ...

اره منم شبنم‌ نظیف رو فعلا 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

انگار بهش چسب زدن 😂چیه این! 

مثلا خواسته  برنزش کنه بیچاره  روووو😂😂😂

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
آرایش این بیچاره😑

چه اصراری داره انقد زغال بماله تو چشمشون؟😕

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉