2733
2739
عنوان

موج دوم کرونا قدرت سرایت بیشتری دارد / ویروس 100 درصد جهش پیدا کرده است

| مشاهده متن کامل بحث + 1590 بازدید | 96 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو رو خداااا تمامش کنین اینقد منفی نکنین خودمون همه چیو میدونیم حالا شما چ توی سایت بگین یانگین ...

دقیقن فقط مردم بلدن جو سازی کنن اخرشم همونا هم عروسی میگیرن هم بدون ماسک و دستکش میرن بیرون فقط بقیه رو میترسونن اه حالم داره بهم میخوره از هرچی کرونا و مریضیع

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

از بس دروغ میگن خودشونم رد دادن

بی خیال بابا کاری که از دستمون برنمیاد هرچه باداباد

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2738

این وسط دلارم تا خر خره کشید بالا کسی هم نفهمید یا اینکه فهمیدن اما نمیدونن مردم ب کدوم بدبختیشون فکر کنن 

سیل. زلزله کورنا اتش سوزی.قتل دختران سرزمین توسط پدر و ... یا دلار و جیب خالی

تو چیزیت نمیشه که 

بالاخره ك چي 

اينجوري ك اين داره پيش ميره نميتونم بيشتر از اين شوهرمو خونه نگه دارم 

تازه شوهرم يه شهر ديگه كار ميكنه سه تا ماشين عوض ميكنه ميره برميگرده 

واقعا ديگه كاري ازمون برنمياد

خواهرازموج دوم گذشته شایدالان موج دهم باشیم هروزمیگن موج دوم درراهه

خخخخخخ

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
به مردانی چرا توهین میکنین؟ کاربریمو دوس دارم وگرنه میگفتم چرا گفته واکسن درست شده

خوب اگر آدم خوبی بود شجاعت داشت دروغ نمیگفت 

از آدم‌هایی که از ترس و بزدلی حقیقت رو کتمان میکنند بدم میاد 

بگو زود پاک کن

میتررکم  

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
2706