2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخور جوش شیرین ،تو نت سرچ کن

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2728
من نپرسیدم شماها کرونا دارین یانه پرسیدم اگ چیزی برای خوب شدنش میدونین بگین

منم صرفا جهت اطلاع شما نگفتم. فقط آدم وقتی استرس و نگرانی بابت چیزی داره ناخودآگاه دوست داره درددل کنه درموردش با کسیکه درگیرشه.. بهرحال معذرت میخوام. روزخوش. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

ویتامین سی روزی ۱هزار صبح و ۱هزار شب 

آن استیل سیستئین ۱۱صبح و ۵عصر 

مویز و زرشک ۱۰عدد صبح و ۱۰عدد عصر 

۴۰۰گرم گوجه کبابی همراه ناهار 

حذف لبنیات کلسیم ویتامین دی و زینک

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعوا داری مگه باهاش

بیخیال. مادرش مریضه حوصله نداره لابد. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
2738

درمان قطعى نداره اگه داشت كه اوضاع اين نبود فقط بايد تو خونه موند تا مبتلا نشيم من شنيدم آمپول دگزا رو بعضيا اثر داشته ولى بايد دكتر تشخيص بده از كجا گرفتن مادرتون؟

خدايا خودت ياورم باش كمكم كن 
بخور جوش شیرین بده بهش هرروز

این بخور چیه هی ندونسته تجویز میکنین؟؟؟

گاز جوش شیرین سمیه ریه آدم سالمم میسوزونه چه برسه شخص کرونایی 😒

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

سوپ های مقوی 

دم کرده اویش خیلی زیاد  هر نیم ساعت ی فنجون بهوره 

گلاب بعد از غذا 

تو میوه ها انبه و گیلاس و موز 

ابگوشت با گوشت گوسفندی 

غرغره شربت دیفن هیدارمین 

قرص ویتامین سی جوشان 

دمنوش آویشن

گرمیجات و مایعات فراوون

چایی طبع سرد داره تاجایی ک میتونه چایی نخوره اگه خواست بخوره زنجبیل و زعفرون و دارچین و از این چیزا قاطیش کنید ک طبعش از اون سردی دربیاد

2706