2777
2789
عنوان

ما زن ها چرا اینقدر بر علیه هم هستیم؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 759 بازدید | 71 پست

درود بر مردسالاری

به نظر من زن توانایی کافی برای تصمیم گیری نداره . ببیبنید الان دنیارو مردها دارن کنترل میکنن . 99 درصد اختراعات و اکتشافات در تاریخ توسط مردها بوده

وقتی یک دختر می یاد این جسارت رو به خرج می ده وارد رابطه با مرد متاهل می شه یعنی چشم بستن به تمام اینده زن ها در نسل های بعد. یک ضد فرهنگ ایجاد می شه و این رفتار ها الگو مرد و زن های فردا می شه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهاره چند بار توی لایو هاش غیر مستقیم به این موضوع و دلیل جدایش اشاره کرد

یه طرفه نمیشه به قاضی رفت 

من موافق بی احترامی نیستم ولی اینجور قضاوت کردن هم اصلا درست نیست 

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  

خداییش خانما چش دیدن همو ندارن

میری تو مکان عمومی.خانمه .یه جوری اخم و تخم میکنه بهت که فک میکنی ارث باباشو خوردی

لا ارادیه اصلا

اگر تاریکی نبود ستارگان نمیدرخشیدند🌹
ما باید بریم خداروشکر کنیم حکومت دست زن ها نیست وگرنه بقیه زنا رو تیکه تیکه میکردن میخوردن.

😂😂😂 این جمله خودش نمونه بارز زنان علیه زنانه

بالاخره شما دارید دفاع میکنید یا حمله به زنا 

به نظر من بهاره با تمام حاشیه هایی که بعد ازدواجش ایجاد کرد در این جامعه مردسالار خوب خودشو کشید بالا. اسیر تحقیر مرد نشد و به خاطر جدایی ذلیل و افسرده نشد این جای تفکر داره. هیچ وقت نباید به خاطر زن بودن خودمونو دست کم بگیریم و ارزش و احتراممون بالاست

درود بر مردسالاری به نظر من زن توانایی کافی برای تصمیم گیری نداره . ببیبنید الان دنیارو مردها دا ...

قطعا چون همیشه زن ها در انزوا نگه داشته شدن  و مرد سالاری حاکم بوده  زن ها نتونستن  خودشون رو اونطور که باید نشون بدن. 

باور کنید میرم مطب یا کلینیک..وقتی خودت میری جلو منشی بزور جوابتو میده..وقتی یه آقا بره چیزی بپرسه خوب جواب میدن بهش

خودم همش شوهرمو میزارم زنگ بزنه نوبت بگیره.بش میگم منشیا با مردا مهربونترن😅

اگر تاریکی نبود ستارگان نمیدرخشیدند🌹
درود بر مردسالاری به نظر من زن توانایی کافی برای تصمیم گیری نداره . ببیبنید الان دنیارو مردها دا ...

دوست عزیز ما تو چنین قرنی با این همه پیشرفت میبینیم زنا چطور تحقیر میشن تو ایران خودمون تا مرد نخواد حق ادامه تحصیل یا اشتغال ندارن

در گذشته تحصیل تو بعضی از رشته ها جرم محسوب میشده مثلا زنا حق نداشتن نقاشی رو حرفه ای یاد بگیرن 

وقتی شما به عنوان یه زن همچین حرفی میزنی اونم تو این قرن واقعا توقع پیشرفت زنارو داری؟

من از سبک زندگی بهاره رهنما خوشم نمیاد . نه بخاطر ازدواج مجددش بلکه کلا زندگی های که همش شو و نمایش و علنیه رو دوست ندارم . ولی تو ازدواج مجدد هیچ کدوم ایرادی نمیبینم . نه ازدواج بهاره اشکالی  داشته نه ازدواج پیمان . اون خانم ۳۵ سالشه تحصیل‌کرده و مستقله و قطعا با علم و آگاهی ازدواج کرده 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
قطعا چون همیشه زن ها در انزوا نگه داشته شدن  و مرد سالاری حاکم بوده  زن ها نتونستن  خ ...

با عرض معذرت قطعا داری چرت میگی   

الان در کشورهای غربی زن و مرد کاملا برابرن در بسیاری از کشورها نظیر آلمان , دانمارک و . . . زنان در بالاترین مقام اجرایی قرار گرفتن و کل قدرت کشور دستشونه یعنی زن ها در اروپا تا این حد موقعیت دارن

این چرندیات که زن همه ش تو آشپزخونه و مشغول بچه داریه مال ایرانه نه اروپا . اونجا زن و مرد کاملا برابره فرصت هاشون . ولی بازم میبینیم که 99 درصد برندگان جایزه نوبل هرساله آقا هستن .

2801