2737
2739
عنوان

اندازه فولیکول

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 74 پست
مگه بچه نمیخواد. ازمایشو دکتر خودتم میتونه بنویسه... دکتر به من گفت اگه این ماه نشد دفتر شوهرتو بیار ...

راستش اون میگه ۲ سال دیگه ولی من نمیتونم صبر کنم خیلی تنهام الکی بهش میگم قرص جلوگیری میخورم ولی میندازم اشغالی ولی همچنانننننن خبری نیست و من هر سری ضایع میشم گفتم شاید من مشکل دارم اخه کیست دارم تیروییدم دارم ولی دکترم گفت مشکلی نیس ،امروز سونو فولیکول‌دادم حالا ماه بعد عکس رنگی هم بگیرم ببینم چسبندگی ندارم 

اول از خودم مطمئن بشم اگه مشکلی نبود اونو بندازم جلو که بره ازمایش بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای من ۱۴ بود زیاد به حرفشون اهمیت نده 

اخه دارو داد مصرف کردم... الانم اصلا دلم نمیخواد ماه اول باردار بشم... ولی میترسم این ماه اقدام نکنم و بعد پشیمون بشم بگم فرصتا را از دست دادم

2731
راستش اون میگه ۲ سال دیگه ولی من نمیتونم صبر کنم خیلی تنهام الکی بهش میگم قرص جلوگیری میخورم ولی مین ...

اگه نمیخواد باردار نشو... عزیزم این دوران چیزی نیست که خودت به تنهایی طی کنی... از همون دقیقه اولی که میفهمی بارداری میزنه تو ذوقت  تا اخرش... ولی دنبال دلیلش برو که چرا باردار نشدی... ولی به نظرم شوهرت باید بره آزمایش ... احتمالا مشکل از اونه

اخه دارو داد مصرف کردم... الانم اصلا دلم نمیخواد ماه اول باردار بشم... ولی میترسم این ماه اقدام نکنم ...

چرا دوستنداری؟حالا اقدام کن معلوم نیست بدنت این ماه جواب بده شاید ماه بعد اماده باشه

اگه نمیخواد باردار نشو... عزیزم این دوران چیزی نیست که خودت به تنهایی طی کنی... از همون دقیقه اولی ک ...

شدیدا نیاز به وجود بچه دارم تو زندگیمممم 

خودم عاشق بچه ام 

خیلی میترسم دیر باردار بشن یا اصلا خدا نخواد من مادر بشم 

😣 

2740
اگه نمیخواد باردار نشو... عزیزم این دوران چیزی نیست که خودت به تنهایی طی کنی... از همون دقیقه اولی ک ...

این ماه نتونستم برم عکس رنگی ولی اگه باردار نشدم حتماااا ماه بعد میرم عکس رنگی میگیرم واسه چسبندگی خیالم راحت بشه بعد اونو میفرستم برای آز 

دعا کن این ماه باردار بشم نیاز به این کارا نباشه 

خوب قبلش باید شوهرتو قانع کنی...  مثل من که به زور قانع شدم... من اصلا بچه نمیخوام☹☹☹

احساس میکنم خودشم دوس داره ولی داره فیلم بازی میکنه که نههههه نمیخوام و از این حرفا 

اخه کسی که نخواد ببخشید مگه ریسک میکنه که بریزه... یعمی تحتمال نمیده اید قرص تأثیر نداشته باشه !!!!!!

احساس میکنم خودشم دوس داره ولی داره فیلم بازی میکنه که نههههه نمیخوام و از این حرفا  اخه کسی ک ...

نه آقایون به این چیزا فکر نمیکنند... مخصوصا اون لحظه... بعدم چند بار امتحان کرده دیده نشده دیگه خیالش راحت شده😊