2737
2734
عنوان

رفتار با شوهر

1090 بازدید | 139 پست

بچه ها زندگیم رو به وخامت و جدایی  و یخ زدنه

طوریکه وسایلامم جمع کردم تو کارتن 

ولی میخوام یه بارم یه فرصت دیگه بدم یه زندگیم و زود تصمیم نگیرم

بچه دار نشدن

بد دلی همسر

با خانوادم خیلی خوب نیس

ولی شنیدم خیلی از خانم ها با رفتارها و حرفاشون شوهراشونو تو مشتشون گرفتن

میخوام اگه براتون ممکنه کمکم کنید؟

مثلا چه کارایی براشون میکنید،

چطوری و با چه لحنی باهاشون حرف میزنید؟

موقع رفتن و اومدن تو خونه چه برخوردی دارید؟

وقتی از دستشون ناراحتید چطوری بهش میفهمونیر؟یا چطوری تنبیهش میکنید

ممنون میشم کمکم کنید  

عزیزم میترسم زمانی به اینهمه انتظار پایان بدهی که دیگه رمق و شور شوقی  برای منو بابایی نمونده باشه..  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

با مرد هرگز نباید کل کل کرد

ازش ناراحت شدی تودلت نگه ندار بهش بگو

اگه کاریو عمدا کرد ک ناراحتت کنه به روی خودت نیار ناراحتیتو چون بعد میشع نقطه ضعفت

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷
2731
خب وقتی وسیلهاتو جمع کردی یعنی فرصتی وجود نداره ک...خود همسرت چی میگه؟

نه دیگه کامل بار و بندیل نیستم

مقداری از وسایلامو جمع کردم شوهرم فکر میکنه جمع کردم که خونه خلوت بشه

اون اصلا نمی دونه من جدی دارم به جدایی فکر میکنم

عزیزم میترسم زمانی به اینهمه انتظار پایان بدهی که دیگه رمق و شور شوقی  برای منو بابایی نمونده باشه..  

غذای مورد علاقش رو درست کن به خودت برس آرایش کن منتظرش بمون از سرکار بیاد با روی باز ازش استقبال کن بگو هرچی فکر میکنم بدون تو نمیتونم زندگی کنم هرچی که بینمون پیش اومده هر اتفاقی که افتاده رو بیا باکمک هم فراموش کنیم و یه زندگی جدید بسازیم از نو شروع کنیم من دلم نمیخاد از تو زندگیمون جدا بشم

یه پروانه ی تنها وسط یه دشت بی روحم 🦋 
با مرد هرگز نباید کل کل کرد ازش ناراحت شدی تودلت نگه ندار بهش بگو اگه کاریو عمدا کرد ک ناراحتت کنه ...

ادم نمیتونه کل کل نکنه

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 
من هركار كردم درست نشد كاملا بى محلش كردم بنظرم بى محلى بهترين راهه

دقی۳ا چطوری؟

وقتی من بی محلی میکنم قاطی میکنه

2738
با مرد هرگز نباید کل کل کرد ازش ناراحت شدی تودلت نگه ندار بهش بگو اگه کاریو عمدا کرد ک ناراحتت کنه ...

دقیقا نباید نقطه ضعف بدی دستش

من بعدش تلافی میکنم 😄

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 
ادم نمیتونه کل کل نکنه

سخته ولی باید نکرد

مردا از زنای غرغرو بدشون میاد

از کسیم ک همش از زندگی گله داشتع باشه و شاکی باشه

برعکس زنای شاد رو دوس دارن

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷
دقیقا نباید نقطه ضعف بدی دستش من بعدش تلافی میکنم 😄

چطوری تلافی میکنی عزیزم؟

غذای مورد علاقش رو درست کن به خودت برس آرایش کن منتظرش بمون از سرکار بیاد با روی باز ازش استقبال کن ...

ولی خیییییلی سخته این کارا

من اوایل ازدواج همه این کارها رو میکردم

ولی الان به هیچ عنوان نمیتونم

ولی خیییییلی سخته این کارا من اوایل ازدواج همه این کارها رو میکردم ولی الان به هیچ عنوان نمیتون ...

حالا تاثیری هم داره؟

سخته ولی باید نکرد مردا از زنای غرغرو بدشون میاد از کسیم ک همش از زندگی گله داشتع باشه و شاکی باشه ...

خوب خودشون با کاراشون شادی رو از زنشون میگیرن

2706