2733
2739
عنوان

یه عالمه مورچه خوردم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1363 بازدید | 52 پست

ی بار بابا بزرگم خونمون بود مامانم کوفته درست کرد توش قیصی ریخته بود

بعد تو قیصیا مورچه بود دیدیم تو کوفته پر مورچه اس 

بابابزرگم همشو خورد میگفت تو معدم هضم میشه  شمام ناراحت نباش تو معدت هضم میشه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز خودتو ناراحت نکن از این به بعد حواستو جمع کن

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2731

منم یه بار دوازده سیزده سالم که بود داشتم چیتوز موتوری میخوردم  با اشتها ، رسیدم به اون خورده ریزا و پودرهای تهش ، همینطور مشت میکردم میخوردم یهو آخرش یه نگاه انداختم دیدم واییی چقد از این مورچه ریزهای زرد داخلشه و من چقدشو قاطی پودر پفکه خورده بودم     

خدایا مواظب پسرم باش   
نفهمیدم اصلا مزه مورچه رو اصن به مزش دقت نکردم گشنم بود

فکر کنم بعضی تکه های مورچه لای دندونات پاشه سرشون یا پاهاشون یا باسنشون😁

چطوری دلتون میاداز جنی که شب تا صبح عاشقانه نگاتون میکنه بترسید  
کل روز رو گوز میدی 

وا

مگه مورچه ها نفاخن ؟ 😂😂

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2738
جدیییی؟؟؟

اره والاااااا

😭یاقمربنی هاشم نذر کردم اگه نی نی دار بشم پسر باشه اسمشو میزارم ابوالفضل اگه یه دختر شیرین دوست داشتنی هم باشه نازنین زینب .سقای بی دست دستم را بگیر.😔😔😔خدا جونم نذار حسرت نی نی تو دلم بمونه .خودمم ۱۳۶۷سابقم .تعلیق شدم.الان شدم توت سفید

مگه چیه 😐پروتئین داره

کاربر سابقم ☺☺نی نی یار دیگه شماره تلفن ندارم نترکون لطفاپیش بسوی خوش اندام شدن 😍👌وزن شروع ۷۷وزن  ۹۹/۴/۱۲ ۷۴.۴ وزن ۹۹/۵/۷ ۷۱.۴وزن هدف ۶۰😍😍میتونم حتمااااا میتونم 
2706