2737
2739
عنوان

کرونا نداشتم مرخص شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 41 پست
اره خیلی لاغر شدم شلوارم از پام میوفته. شرایظتوی خونه بدنیست ...راستش نامزدم باهام بهم زد ک شوک بد ...

بدرک ک بهم بزنه جوش نزن گلم.خاست خدااین بوده نگران نباش.هیچی مهم ترازسلامتیت نیس😊

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کار سنگین کردی .زانو درد داری روغن سیاهدونه بزن 

داشتم میرقصیدم.یهو زانوی راستم خالی کرد.

جند روز درد میکرد خوب شد یهو دوباره الان یک هفتست درد میکنه شدیدا.میتریم تاندونی رباطی مینیسکی چیزی پاره کرده باسه عمل بخواد.

دردس هم به پشت ساق پام و مچ وانگشتای پام هم به پشت رون وکشالا رونم میزنه

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
اول این که بستری نمیشی  من یک و سال و نیم غذا نخوردم مصداق بارز پوست و استخوان  اما بذار ...

شما هم انگار چیزی توی گلوت گیر کرده بود

من هرچی به دکتر گفتم همش میخندید گفت هیجی نیست توی گلوت همش تلقینع 

دلم مبخاست بزنم در گوشش

2731
داشتم میرقصیدم.یهو زانوی راستم خالی کرد. جند روز درد میکرد خوب شد یهو دوباره الان یک هفتست درد میکن ...

نبابااااا الکیه مگه پاره بشه

کشیده شده.. هیچی نیست انشالله

یوگا انجام میدم. روزی ده دقیقه اینطورا .

نه یوگا خوبه اما تو خونه و ده دقیقه نه 

برو بیرون به خاطر بیماری پارک های شلوغ نرو جای خلوت

دویدن و دوچرخه سواری برای اختلال بلع خیلی خوبه چون هورمون هایی که ترشح میکنه باعث میشه عملکرد مری خوب بشه 

حتما این کارو بکن با دارو خوب شدن هیچ فایده ای نداره چون دوباره سر خونه اولت بر می گردی 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
نبابااااا الکیه مگه پاره بشه کشیده شده.. هیچی نیست انشالله

دعا کن توروخدا.میترسم.ولی خوب یه عکس میرم برام بگیره.بدبختی دوباره یک هفتست شهرمون دارا قرمز میشه کروناش

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
نه یوگا خوبه اما تو خونه و ده دقیقه نه  برو بیرون به خاطر بیماری پارک های شلوغ نرو جای خلوت د ...

همش میگم یعنی میشه مث بقیه غذا بتونم قورت بدم .

الان فقط ابمیوه با نی بزور 😔

دوچرخه ک خیلی میترسم اصلا فوبیا دارم

باید برم پیاده روی 

2740
شما هم انگار چیزی توی گلوت گیر کرده بود من هرچی به دکتر گفتم همش میخندید گفت هیجی نیست توی گلوت همش ...

تلقین نیست واقعا عملکرد مری مختل میشه من هم دکترهای زیادی رفتم این حرف ها را بهم تحویل دادند بعضی ها احساس توده می کنند بعضی ها نه به این توده گلوبوس می گن به توده فرضیه منم اوایل بیماریم داشتم این حالت را 

ورزش بهترین درمان هست براش 

کوهنوردی عالیه ولی الان تو این شرایط ورزش گروهی بهت توصیه نمی کنم 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
همش میگم یعنی میشه مث بقیه غذا بتونم قورت بدم . الان فقط ابمیوه با نی بزور 😔 دوچرخه ک خیلی میترسم ...

آخ مثل منی منم فوبیای دوچرخه داشتم. خب هیچی انجام نده بدتر میشی 

ولی نه این که بری پیاده روی هی تو راه مشکلاتت را مرور کنی. اگر بیماری نبود ورزش های تیمی عالی بود 

رقص بلدی؟ تو روز یه ساعتی برقص 

آخ مثل منی منم فوبیای دوچرخه داشتم. خب هیچی انجام نده بدتر میشی  ولی نه این که بری پیاده روی ه ...

رقص اره مث دیوونه ها بلدم برقصم 😂

می دونی انگار صد کیلو هستم اصلا حال ندارم از جام بلند شم .همش دراز کشیدم رو تخت.‌

چقد طول میکشه تا خوب بشم بنظرت ؟

دکتر ک جواب درستحسابی نداد همش میخندید نکبت

رقص اره مث دیوونه ها بلدم برقصم 😂 می دونی انگار صد کیلو هستم اصلا حال ندارم از جام بلند شم .همش در ...

من یک سال و نیم مریض بودم چون خودم از جام بلند نمی شدم همش سرم تو اینترنت بود و می خواستم با دارو خوب بشم ولی اگر همون اولش شروع کنی به ورزش کردن زود خوب میشی. 

الان چه دارویی بهت داده دکتر؟