2737
2739

سلام عزیزم. کارگزاری هایی چون آگاه، مفید ، فارابی به خاطر معروفیت خیلی هنگ میکنن و دچار اختلالن. برید کارگزاری هایی که چندان معروف و شلوغ نیست. این مورد اول. مورد بعدی باید در سامانه سجام ثبت نام و سپس ثبت نام در کارگزاری . و بعد احراز هویت کنید در هر دو هم‌سجام هم کارگزاری. (پیشخوان دولت منتخبِ سجام و کارگزاری) . بعد یک هفته میتونید معاملات رو شروع کنید. بنظرم ابتدا عرضه اولیه بخرید و با سود اون معاملات دیگه.

Enjoy Your Mediocre Life

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
عرضه اولیه بخری آره ضررنداره من دیروز تو ضرر بودم امروز 500 تومن سود کردم با7تومن اگه اهل ریسک نیس ...

الان سجام میزنم ده تومن میخاد بزنم بعدش چی میشه؟؟؟اگه بتونی راهنماییم کن🙏🙏😘 من اصلا نمیدونم

الان سجام میزنم ده تومن میخاد بزنم بعدش چی میشه؟؟؟اگه بتونی راهنماییم کن🙏🙏😘 من اصلا نمیدونم

مراحل ثبت نام سجام رو یکی یکی انجام بده بعد که تموم شد واست یه کد ده رقمی میاد، بااون کد و مدارک شناسایی برو دفترپیشخ آن احراز هویت(میگن احراز هویت غیرحضوری هست من نمیدونم اونو) 

بعد که دفترپیشخوان احراز هویت شدی بعد چندساعت یا یکی دوروز واست کدمعاملاتیم میاد بعد چندروز شم یه نام کاربری رمزعبور میاد، وقتی اومد بعد دوباره راهنماییت میکنم الان گیج نشی☺️❤️

مراحل ثبت نام سجام رو یکی یکی انجام بده بعد که تموم شد واست یه کد ده رقمی میاد، بااون کد و مدارک شنا ...

فداتت شم😘..پس اون ده تومنو بزنم؟؟؟ هدر نره😬😂 میگم با کم کم چقد میشه شروع کرد بهو میترسم ملیون بزارم!؟

فداتت شم😘..پس اون ده تومنو بزنم؟؟؟ هدر نره😬😂 میگم با کم کم چقد میشه شروع کرد بهو میترسم ملیون بزا ...

نه هدر نمیره خیالت تخت

عرضه اولیه از صدتومن میتونی بخری محدودیت نداره ولی سهام باید بالای 500 خرید بزنی

منم میخواستم با دوسه تومن شروع کنم الان 9تومن خرید زدم تو یه هفته😂😂

نه هدر نمیره خیالت تخت عرضه اولیه از صدتومن میتونی بخری محدودیت نداره ولی سهام باید بالای 500 خرید ...

بعد همون روز بخایی بگیری میدن سودتو با پولت؟؟؟