2733
2734
عنوان

سلبریتی های نادان چه بلایی بر سر جامعه که نمیارن.

| مشاهده متن کامل بحث + 3591 بازدید | 119 پست
بهاره ۳۰از شوهرش بزرگتره؟

سوال منم بود آخه نمیخورد بهش🤔

آروم آروم💃اومد بارون💧🌧☔شدیم عاشق💑😍زدیم بیرون👫🌂اومد نم نم🌧🌧نشست شبنم💧💃 رو موهامون💃رو موهامون🥰❤😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بیشتر از اینا تعجب میکنم که میگن زندگی خودشونه به ما ربطی نداره ،واقعا رو این حرفی که میزنن فکر میکنن، انگار نه انگار که هممون داریم توی جامعه زندگی میکنیم چطور به ما ربط نداره ،

چیزی را که برای خودمیپسندی برای دیگران هم بپسند،چیزی را که برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند،اینجوری دنیا بهشت میشه.
2728

حال اون هیچی این خود شیفته ریحانه پارسا رو بگو خجالت نمیکشه با اون وضع حجابش خدایا این مدل رفتار هارو از دختران من ونسل من دور کن که چی خودشم جمع نمیکنه آخه این چه وضعی این کار گردان وتره وتهیه کننده ها هستن که باید ادمایی رو انتخاب کنن که در حالت عآدی هم الگوی خوبی برای همه باشن نه این همه تضاد  خانه از پای بست ویران هست😬😬😬😬 

ای بابا  دختره قبول نمیکرد خو خیر سرش روانشناسه! بعد شوهر بهاره فکر نکنم از خودش کوچیکتر باشه ...

با این حساب شوهرش 17 ساله ميشه تو 17 سالگی عجب ریشایی درآورده بخدا!

.Sit with winners, the conversation is different
2740
یه سال متولد 53 هست  بهاره 52 هست

نمیدونم کی بود گفت مرده 35 سالشه بهاره 49 سالشه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
نه یه سال بزرگتره

تازه من فکر کردم بهاره رهنما کوچیک تره مرسی گفتی عزیزم🌹 

آروم آروم💃اومد بارون💧🌧☔شدیم عاشق💑😍زدیم بیرون👫🌂اومد نم نم🌧🌧نشست شبنم💧💃 رو موهامون💃رو موهامون🥰❤😍
2706