2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه خدا بچه بده خودشم مواظبشه ماسک بزن دستکش بپوش اومدی خونه هم لباسا تو لباس شویی خودتم مستقیم حموم ...

من که خیلی رعایت میکنم آره همین کار میکنم میگن استرس باعث میشه باردار نشی مگه کرونا میزاره استرس نداشته باشی 

نگران نباش عزیزم ایشالله همبن ماه یه فرشته کوچولو توی شکمت میاد 🤲

ایشالاه من یکی بخاطر یه بچه خیلی زجر ها خیلی حرفا میکشم 

خدارو شکر.....

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
2731
2740
ایشاا... بچه دار بشی و خبرشو بیای بدی عزیزم

انشالله

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
خیلی سخته این حرف شنیدنا.ان شالله که ماه اخر انتظارته

انشاللهولی هرچند ای یو ای کردم درد پریودی دارم 😭😭😭😭😭

منم 1سال نیم اقدامم ولی نشده 😢😢😢

صبح تست زدم منفی شد 8روزم هست عقب انداختم 

فرشته کوچولو من بی صبرانه منتظرتیم تا بیای و به زندگیمون شادی ببخشی یه صلوات برا دخترم میفرستی که سالم بیاد بغلم 
خیلی سخته این حرف شنیدنا.ان شالله که ماه اخر انتظارته

خدارو قسم میدم به صاحب الزمان و امام رضا و ابروی خانوم فاطمه الزهرا سهمه همه منتظر هارو بده منم همچنین🙏🙏🙏🙏

خب خیلیا درد پریودی دارن اوایل بارداریشون

چی بگم من دوساله تو اقدامم از بس قرص خوردم و امپول دور ناف زدمدیگه کلافمیبار ای یو ای بدون نتیجه داشتمایشالا این ای یو ایم جواب بده نجاتم بده

2706