2733
2739

چرا نمیخای بفهمی صمیمیت ب بی ادبی نیست 😔😔😔

والله منو شوهرم انگار دوتا رفیق هستیم باهم تا زن و شوهر کل فامیل میگن ولی خب بی ادبی تو این 11سال ب هم نکردیم 😣😣😣

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

بس کن بابا خونمو کردی تو شیشه با این پی پی خان  

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا شما اینطوری هستی؟ بابا با شوهرت صمیمی باش عاشق هم باشید. ولی بی ادب نباش. همین بعدشم اگر ...

من برا خنده گفتم فک نمیکردم این همه روانی تو سایت باشن ک منتظر باشن تقی ب توقی بخوره تا ب شخصیت بقیه توهین کنن. 

خیلیم کاره درستي میکني که همو عنو شاش صدا میزنین

فقط ولمون کن جانه عزیزت

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2728
باز چ خبره اول صبحی

میگه شوهرم ب من میگه پی پی من بعد منم ب اون میگم 

بعد اینو آخرت صمیمیت وعشق و علاقه میدونه 😣😣😣

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
ربطش ب اینه ک این همه ایراد میگیرن انگار زندگیا خودشون عالی و خالی از هرگونه بی احترامی نسبت ب همه.& ...

عیب نداره قبول کن خیلی رفتارهای صمیمی که بین زن وشوهرها هست رانباید جار زد 

شما اینطور میپسندی ولی از نظر من این کلر زیبا نیست پس ممکنه بهت حرفی بزنم که شما ناراحت بشی پس اصلا هیچ کجا نگو

ربطش ب اینه ک این همه ایراد میگیرن انگار زندگیا خودشون عالی و خالی از هرگونه بی احترامی نسبت ب همه.& ...

دوس داری همه ازت تعریف کنن بگن به به خوشابحالت😐

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜
هیچی از اینکه به شوهرش میگه پی پی و ما بدمون میاد ناراحته!

اه اه 

من برم تاپیک بو میده😂😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2740
من برا خنده گفتم فک نمیکردم این همه روانی تو سایت باشن ک منتظر باشن تقی ب توقی بخوره تا ب شخصیت بقیه ...

اصلا شوخیشم قشنگ‌نیست بیخیال  

تعطیل🚫                                                                                 
من برا خنده گفتم فک نمیکردم این همه روانی تو سایت باشن ک منتظر باشن تقی ب توقی بخوره تا ب شخصیت بقیه ...

خب خیلی ممنون منم خودم روده بر شدم از کامنت های دوستان تو تاپیکت.

اما حالا دیگه ول کن

خدایی شم زشته آدم اینطوری راحت باشه. حالا شما قبول نکن.  به راهت ادامه بده. اما نیا جار بزن همه جا

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    

عزيزم شما نبايد بيايد تو سايت اين حرفاي زشت رو بزنيد.براي شوهرت جالبه،براي ما ك جالب نيست

شايد اين كلمات تو خونواده ي شما عادي باشه

ولي براي ما عادي نيست

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه

اسی سعی کن دیگه این رفتارا رو نداشته باشی .خواهرانه بهت میگم .موفق باشی 

چرا نمیخای بفهمی صمیمیت ب بی ادبی نیست 😔😔😔 والله منو شوهرم انگار دوتا رفیق هستیم باهم تا زن و شو ...

اون پیامتو ریپ زدم نیومد😀 

اومای گاد چیکارش دارین بزارین پی پی ها باهم خوش باشن کبوتر با کبوتر پی پی با پی پی😂😂

👑sen benim herşeyimsin
2706