2733
2734

۱۲

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 

من که دارم این جارو برقی خوراکی خور رو تحمل میکنم

اسکل امانت هست بدبختم کرد بهش گفتم هسته میوه بخور برات خوبه دیگه حالا بیا تا دردش رو جمع کن

خب خوشگلا میخواستم بگم که من و دیگه یادتون بمونه من پاندای مهربونی هست⁦❤️⁩😁 اما از درون کونگ فوکاری بیش نیستم🙄😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
تو هم با اون اسمی گذاشتی همه تاپیکا جلو چشمم رژه میری🤣🤣🤣🤣🤣

رژه نرم؟ ☹🤣🤣😂

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
زوده  شیش خوبه  دیگه

دیدی ترکوندن 🤕🤕🤕 تاپیک خوبی بود 

البته اون توهمیه رو فاکتور بگیریما

ببخشید انقدر هول هولکی و بدون خداحافظی رفتم مجبور شدم دوستون دارم دلم واستون تنگ میشه 🤗🤍
دیدی ترکوندن 🤕🤕🤕 تاپیک خوبی بود  البته اون توهمیه رو فاکتور بگیریما

این جا  والا  بترکون بترکونه  😂🤧🤧 ای  تفففف

Talk like a champion walk like a champion 😎💪👸خواهشا  منو  تو تاپیکای  دعوا  تگ  کنید  دعوا  دوس  دارم 😈
2706