2733
2739
عنوان

بیاید حاجاتتونو بگید برای حاجتای هم صلوات بفرستیم

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 41 پست
دوست دارم خدا جواب ظلم عموهام بده مارو بیرون کردن از خونه من پدر ندارم آواره شدیم مستجر شدیم سخته وا ...

میشنوه.از طریق شما عموتون و ازمایش میکنه.

کسی پیدا نشده مال یتیم و بخوره و خیر ببینه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشنوه.از طریق شما عموتون و ازمایش میکنه. کسی پیدا نشده مال یتیم و بخوره و خیر ببینه.

گلم پدرم هست انگار نیست آره دیگ یتیمیم الهی بمیرم برا مادرم 😢نزاشته آب تو دلم تکون بخوره 

خدا جون من بنده خوبی نیستم اما تو خدایی خوبی هستی 😥میشه الان ک قلبم شکسته خودت خوبش کنی دستمو بگری   خیلی سخته به خدا هم بگی توروخدا💔💔💔💔💔اذیتم نکنید من کسی رو ندارم حالمو خوب کنه...... اگه میشه برام صلوت بفرستید 😔
2728
گفتی پدر ندارم فکر کردم فوت کرده. خدا سلامتی بده مادرتونو.

اره جز مادرم خواهرم کسی رو اینجا نداریم پدرم با ما زندگی نمی کنه جز سلامتی مادرم از خدا چیزی نمی خوام زنده بودنش یا نبودنش فرقی نمی کنه یادم نمیاد پدری کرده باشه 

خدا جون من بنده خوبی نیستم اما تو خدایی خوبی هستی 😥میشه الان ک قلبم شکسته خودت خوبش کنی دستمو بگری   خیلی سخته به خدا هم بگی توروخدا💔💔💔💔💔اذیتم نکنید من کسی رو ندارم حالمو خوب کنه...... اگه میشه برام صلوت بفرستید 😔
2740