2737
2739
عنوان

بچه ها جاریم یه رنگ مو گزاشته بووود آب دهنم راه افتاد براش😑☹

| مشاهده متن کامل بحث + 1170 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره گلم قهوه ای شماره ۷ ۸ n میخام تیزه تر شه

ببین صد درصد مثل مال جاریت نمیشه

چون زمینه موهاتون متفاوته

و اینکه کلا هر رنگی رو هر مویی یه رنگ در میاد

مثل هم نمیشن

و اینکه واریاسیون هم باید بدونی چی قاطی کنی

2728
بگو رنگ بلوند شکلاتی میخوام  رنگ بیول اکسیدان ۹

اسم رنگش بیوله؟؟؟

وقتی دنیا اینو میخواد که مخصوصأ بسوزم... چیکار کنم، دلمو با نخ سوزن بدوزم؟؟!!                                                      ________کاربر سابقم✌🏻_________ 

من اینقدرررر موهام سیاهه که هر کی میبینه فکر میکنه رنگ پر کلاغی زدم موهایم هیچ وقت رنگ نمیگیره

گروه پائیزی بامداد خمار ، وزن فعلی 87 ، وزن هدف 63   گروه بنفش ، من به هدفم میرسم ، پس پیش به سوی هدفم
2740
گفت خونه رنگ کردم اخه

بگو برا توام بگه چیا میخواد بگیر برات بزنه

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲
من دیروز ۸ بلوند شکلاتی با ۱۰‌دودی گذاشتم رو یه تیکه از موهام دقیقا قهوه ای دودی شد  موهامم ضخی ...

وای ینی چی؟

قهوه ای دودی چ‌زنگیه؟ زشته؟

توروخدا بگوووو

پشت هر کاربری یک انسان است.🌱
گفت خونه رنگ کردم اخه

خب بپرس چیا گرفته چه مارک و چه شماره ای

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
اینو میشه بگی چی بزنم دقیق اینجور شه

فرمولشه رو تو نت زده این حالا نمیدونم دکلره میخواد یا نه  امتحات نکردم

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
بلونددودی شماره 5باواریسیون سبزیکم  برای ضدقرمزی و یکمم واریسیون نقره ای برای برای براقی قهوه ا ...

فوق العاده رنگ قشنگی میشه .... من قبلا گذاشتم هر جا میرفتم ازم میپرسیدن البته شماره ۶ بود گذاشتم ..

2706