2733
2739
عنوان

بد دهنی شوهرم +اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 10970 بازدید | 146 پست

عاطفه برداشتم از حرفاش اینه یا بیش از حد عاشقته ترس از دست دادنتو داره یا گذشته خیانت دیده نمیخاد باز ببینه در کل همش میچسبه به عشقش شوهر منم از عشق کلا زندانیم کرده بیرون باشیم انگار دیواره دورم همش دستمو میگیره که ببینن شوهر دارم اصن جای شلوغ زیاد نمیبره چند بارم گفتم تو دعواببهم گفت اونقدر عاشقتم ترس از دست دادنتو داریم اگه طلاق بگیری هم خودمو میکشم هم تورو که دست کسی بهت نخوره شوهرت عوض بشو نیست بد دهنیش هم از اعصابیته دوسش داری تحمل کن کارش از عشقه

تاریخ99/9/9هیچی نمیخام 

الان کدوم تویی کدوم شوهرت؟؟🤔😓

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ و باز هم‌ماجراهای عاطی۷۴ و همسرش

فاز بعضی کاربرا رو متوجه نمیشم که میگن‌دوستت داره!!

ادم وقتی یکی رو دوس داره که بهش شکاک و بدبین‌نمیشه؟!! بهش حرف بد نمی زنه! کتکش نمیزنه

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘
الان کدوم تویی کدوم شوهرت؟؟🤔😓

آبیا استارترن

بیایید با دفاع از حق خود و قدر خود را دانستن حق از دست رفته ی خود را بر گردونیم....                                                                                                                 مردم تمام تبعیض های جنسی خودشونو با یه کلمه ثابت میکنن سنت و دین در صورتی که تو هیچ سنت و یا دینی درمورد اینکه حقوق مرد از زن بیشتره صحبت نشده            (چیماندا انگوزی ادیشی)
2731
چه خر تو خر و گوز تو گوزیه 😐 خو هرچی اون گفت که تو جواب دادی خواهر بعدم الان میگی اینا از قبله چ ...

ن آخه یه تاپیک قبل از این زدم یه عده گفتن بد دهنه خواستم بگم هر وقت من گوشی ج ندم شک میکنه و بد دهن میشع. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
2740
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ و باز هم‌ماجراهای عاطی۷۴ و همسرش فاز بعضی کاربرا رو متو ...

خخخ باید دلم خوش باشه فحش بخورم کتک بخورم چون دوستم داره عاشفمه 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
کی اول شروع کرده اونوقت؟ بعد 5 سال نمیتونم فقط بخورم که وقتی ول نمیکنه. 

خب بنظر من شما میتونید یذره بهتر حرف بزنیدباهاش...اینجوری تاثیرحرفات بیشتره.بعدم تودعوا هرکسی باحرفاش شخصیتش رو نشون میده..شما سعی کنید آروم باشید 

خخخخ وسایلمو یه مقدارش گرو کشیده بود 

عزیزم حرص نخوریا! این ادم لنگه‌ی بابای منه

حواستم باشه ۶ ماه ازش جدانمون واست عدم تمکین رد میکنه اذیتت میکنه

اگه میخوای جداشی حساب کتاب شده برو جلو

این اقام بنده خدا بیماره مشخصا

و واقعا هم دوستت داره ولی بیماره‌..کاملا شبیه پدرمه

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻
ن آخه یه تاپیک قبل از این زدم یه عده گفتن بد دهنه خواستم بگم هر وقت من گوشی ج ندم شک میکنه و بد دهن ...

اها میخواستی ثابت کنی به بقیه 

خو بازم دردی رو دوا نمیکنه

برو دختر جون بخواب اعصابتو الکی گو مرغی نکن 😐😆