2737
2734
تقریبا همه اینکارا رو کردم... خدا کمکم کنه فقط  خیلی رنج می کشم یه سال شده گاهی خیلی ناراحت ...

از ته ذهن ادم که هیچ وقت پاک نمیشه..فقط مهم اینه که به صورت مداوم و روزمره بهش فکر نکنی.. به هیچ وجه سراغ صفحه مجازی یا پروفایلش نرو..یکی از دوستان من این کار رو پس از قطع رابطه انجام نداد البته اون زمان فیس بوک مد بود..ده سال گذشت..و عمرش به باد رفت..به یاد اون آقا نتونست ازدواج بکنه..اون اقا هم رفت پی زندگیش..ازدواج کرد..و راحت زندگی می کنه..

آفرین واقعا😊🤗 من خیلی بد فک می کنم فک می کنم جز اون هیشکی منو نمی دید⁦🤦🏻‍♀️⁩⁦🤦🏻‍♀️⁩⁦🤦🏻‍♀️⁩

خب دیگه سر همونه،اتفاقا گلم لایق بهتریناییییی صدتا بهتر ازون طرفت باید منتتو بکشه ما دخترا باید قدر خودمونو بدونیم هیچ پسری حق نداره باعث حال بدمون بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا کات کردین    

ما دو سال باهم بودیم خواستگاریم و...

اون درس نمی خوند کار نمی کرد پدرش هم حمایت نمی کرد تو خواستگاریم گفت خانواده منم گفتم شرایط آماده کن بیا

یه مدت یا هم بودیم ولی همش فک می کرد من مقصزم که بهم نرسیدیم

میرفت سرکار باباش دعواش می کرد میومد بیرون

درس نمی خوند تمام بحث ما این بود یه بار بحث کردیم گفتم نقش من تو زندگیت چیه گفت نمی دونم 

منم گفتم لطفاً از زندگیم برو بیرون و هرگز برنگرد

اونم رفت

دورش پر دختر و سیگار و خوشگذرانی و...کرد

2740
ما دو سال باهم بودیم خواستگاریم و... اون درس نمی خوند کار نمی کرد پدرش هم حمایت نمی کرد تو خواستگار ...

عزیزم اینجور که گفتی این ادم اصلا به درد زندگی نمی خورده اتفاقا خدا کمکت کرده چون اگه ازدواج میکردی بیشتر زجر میکشیدی چون ادم مسئولیتی بوده 

خدایا بابت همه چی شکرت دوستت دارم

هر وقت هم نیاز داشتی حرف بزنی..درباره اش برای خودت بنویس..از علت این که جدا شدین بنویس..خودت رو دلداری بده..اون نوشته ها رو بعدا بریز دور..این از روش های روانشناسی خالی کردن ذهن از غصه ها است و واقعا کمک می کنه...اگر اعتقاد دارین قران هم بخونید..روزی یک صفحه و نماز اول وقت..واقعا موثره..خدا کمکت کنه فراموش کنی و ادم مناسبی وارد زندگیت بشه

هر وقت هم نیاز داشتی حرف بزنی..درباره اش برای خودت بنویس..از علت این که جدا شدین بنویس..خودت رو دلدا ...

ممنونم از راهنماییتون 😊😌🍀💚

حتما بهش عمل می کنم

امیدوارم یادم بره برای همیشه