2733
2739

سلام ممنون از وقتی که برای پاسخ به سوالها میذارید نظرتون در باره عرضه اولیه هایی که حجم مبنا پر نمیکنن چیه نگهداریشون غیراز شلوغ کردن پرتفوی چ فایده دیگه داره واینکه تاریخ مجمع افزایش سرمایه وبملت کی هست و آیا نگهداشتنش تا بعد اون خوبه یا قبل مجمع خارج بشیم از سهم؟تملت چی هنوز جای رشد داره ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام آقا سینا این ریزش تا کی هست.در مورد فاراک توضیح میدی ?منتظر روز سشنبه یا چهارشنبه بودم ک‌ بره س ...

سلام

فاراک برا کوتاه مدت اصلا مناسب نیست، برا میان مدت و بلند مدت عالیه

ریزش هم تموم شد، شنبه مثبته

2740
سلام فاراک برا کوتاه مدت اصلا مناسب نیست، برا میان مدت و بلند مدت عالیه ریزش هم تموم شد، شنبه مثبت ...

فکر نکنم شنبه مثبت باشه ها

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
سلام ممنون از وقتی که برای پاسخ به سوالها میذارید نظرتون در باره عرضه اولیه هایی که حجم مبنا پر نمیک ...

سلام 

خواهش میکنم

منم عرضه های زیر 400-500 تومن رو نمیخرم، فقط شلوغ میکنن پرتفوی رو

وبملت 31 تیر مجمع داره، حتما نگهش دارین، افزایش سرمایه داره

سلام  خواهش میکنم منم عرضه های زیر 400-500 تومن رو نمیخرم، فقط شلوغ میکنن پرتفوی رو وبملت 31 ...

فولاد این هفته چطور میشه اصلاح داره؟

لَهُمْ قُلُوبٌ لَا يَفْقَهُونَ بِهَا وَلَهُمْ أَعْيُنٌ لَا يُبْصِرُونَ بِهَا وَلَهُمْ آذَانٌ لَا يَسْمَعُونَ بِهَا ۚ أُولَٰئِكَ كَالْأَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ ۚ أُولَٰئِكَ هُمُ الْغَافِلُونَ
شما فکر کن😊😊

ب نظرتون ونیرو چی میشه اخر ماه

اگ میشه برای خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘 اگ ذکری برای خونه دارشدن بلدید ممنون میشم بهم بگین😘😘😘😘
2706