2737
2739
عنوان

کیا نا امید شدن و دیگه دست از دعا کشیدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2484 بازدید | 75 پست
حالا اگر رابطه اتون پابرجاست این قهرم مثل قهر های قبلیتونو که بعدش آشتی میکنید به نظرم بک مدت بهش پی ...

تو همين مرحلم دوستام ميگن لوسش كردي يه مدت كلاااا ولش كن قبلا اينكارو ميكردم ظرف ١ هفته يا ٥ روز معمولا اون پيام ميداد بعضي وقتام من!

اين دفه ولي فرق داره

شد تا الان ٢ هفته

گذاشتم تنها باشه تصميم نهايي رو بگيره

يا ميخاد يا نميخاد

نميشه ك منو توي اب نمك بذاره!

آدم امن زندگی آدم ها باشیم...🦋

همشهری جونم من توهمین نی نی سایت خوندم که نوشته بود عدد ابجد اسم کسی که دوستش داری رو حساب کن به تعدادش آیه الکرسی بخون فقط آیه اولش.به نیت بهم رسیدن.انشالله که اگه صلاحته به خواسته ی دلت برسی.عشق خیلی حس قشنگیه خدارو شکر کن که میتونی عاشق باشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۵سالته کارمندی دیگه چی ازخدامیخایی ، اون خدایی که اوناروجورکرده ازدواجتم جورمیکنه

اخي چه دلم يكم اروم گرفت

مرسي❤️

نه يني گفتم ك دختر سخت كوشي بودم و خيلي اذيت شدم

از سر دلخوشي نيفتادم دنبال اون!

همشهری جونم من توهمین نی نی سایت خوندم که نوشته بود عدد ابجد اسم کسی که دوستش داری رو حساب کن به تعد ...

مررررررسي مررررسي😍😍😍😍 

2728
تو همين مرحلم دوستام ميگن لوسش كردي يه مدت كلاااا ولش كن قبلا اينكارو ميكردم ظرف ١ هفته يا ٥ روز معم ...

ارررره راست میگی 

اگر دیدی ازش خبری نشد کلا قیدشو بزن 

یک مدت برای خودت سخت هست ولی بعدش دلت سرد میشه عادی میشه برات 

بعد به خودت میای میبینی که آون لیاقت تو رو نداشته لیاقتت بیشتر از ایناس

من ۲۴ سالمه و دقیقا مثل تو شدم و الان دیگه از همه چی ناامید خودمو زدم به اون راه فقط یه سوال میشه بگ ...

من حسابداري خوندم از دانشجويي هم كاراموزي رفتم خيلي سخت بود هم درس هم كار اما خدا برام خواست پارتي هم نداشتم...

2740
چه خوب...شاگرد زرنگ بودی؟

من حقیقت فردوسی بودم

از اونایی بودم ک توی فرجه ها خیلی میخوندم

خیییلی ها

اما طی ترم نه! 

هیچوقتم نمیفتادم! 

اما به درس نیس باید عملی یاد بگیری و تجربه

من ۱ سال با حقوق ۳۰۰ ت کار کردم😓😓

اما خوب چم و خم دستم اومد کلاسامم میتونستم برم

من چن جاااا رفتم

تا بلاخره بعد از فارق تحصیلی اینجایی ک هستم موندم!

سختیای خودشو داره اما شکر!

حالا من باید بخوابم عزیزم صب میرم خواستی فردا بیشتر حرف بزنیم رشتتم بگو

ميشه با قلب پاكتون برا منم دعا كنين اسمم زهراس وااااقعا سختي كشيدم ك درس بخونم برا خودم كسي بشم هم ...

من بنده خدام در حدی نیستم حاجتتو فقط از خدا بخواه

انشاالله هرچی به خیرو صلاحته نسیبت بشه

خودمم پرم از مشکل ولی همیشه آرامشمو از خدا میخوام

انشاالله اگه خدا صلاح بدونه مشکلاتتون حل بشه به هم برسید 

چشم حتماااا چارشنبه ها بطلبن حرمم حتمااااا نايب الزياره ميشم  امام رضا خيلي ريوفه من نا اميد ...

خوشبحالت  ممنونم خودم راهم دوره و بخاطر کرونا نمیتونم بیام، خیر ببینی

لطف انچه تو اندیشی... حکم انچه تو فرمایی

عزیزم می دونم باورش سخته، ولی شاید قسمت هم نیستید. من هم همینطور بود سن شما یکی رو پنج سال خیلی دوست داشتم ولی نشد. الان که به گذشته نگاه می کنم می بینم نباید انقد اصرار می کردم با اینکه اون پسر خیلی خوبی بود و من نمی دونم چرا خدا ما رو برای هم نخواست. ولی خب چی بگم. دیگه دعا نکردم و نمی کنم که حتما اینو می خوام و باید بشه. کسی رو می شناسم که با تمام دوست داشتن هاش در اوج ناامیدی آخر با کسی ازدواج کرد که نه‌ تنها خودش بلکه همه اطرافیانش مبهوت موندن از اینکه چنین قسمتی داشته. بخدا توکل کن. 

امیدوارم بهترین قسمت شما باشه. 

💜💙💚💛🧡
عزیزم می دونم باورش سخته، ولی شاید قسمت هم نیستید. من هم همینطور بود سن شما یکی رو پنج سال خیلی دوست ...

مرسی فدات شم نه دیگه دعا نمیکنم تسلیمم😞

2706