2737
2739
عنوان

حاملگی بعد از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 28 پست

منم دو ماه بعد سقط باردار شدم گلم دقیقا مثل شما,احتمال خیلی زیاد بارداری,استراحت کن

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ایشالا ممنونم

ت چند هفتگی سقط کردید؟ بعد سقط ازمایش بتا دادید که مطمئن باشید صفر شده؟

و اینکه باید ۳ ماه فرصت میدادید به خودتون...

به هرحال ان شاء الله هرچه خیر همون براتون پیش بیاد و خیرتون در بارداری و بچه داریتون باشه😍

2740

چون ۴هفته سقط داشتی بنظرم مشکلی پیش نمیاد عزیزم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
ت چند هفتگی سقط کردید؟ بعد سقط ازمایش بتا دادید که مطمئن باشید صفر شده؟ و اینکه باید ۳ ماه فرصت مید ...

4 یا 5 هفته بودم. نه از صفر شدن بتام مطمئن نبودم ولی قبل سقط شده بود 770 و برای 5 هفته کم بود

سلام. من الان 17رور از سقطم گذشته میخواستم ببینم شما مشکلی توی بارداریتون ندارید؟ دارو خاصی مصرف نمیکنید. من میخوام بعد 1پریود اقدام کنم

خدایا شکرت تاریخ 99/11/20بی بی چکم مثبت شد😍خدا جون همونجوری که توی دلم گذاشتی به سلامت توی بغلم بذار🙏برای سلامتی بچم صلوات بفرستید❤️خدایا هرکی آرزو مادر شدن داره قسمتش کن. خدایا شکرت الان دقیقا 9هفته و 5 روزمه در تاریخ 99/12/25صدا قلبشو شنیدم(انشاالله زودی بیای بغلم😘)انشاالله قسمت همه منتظرها. تاریخ 1400/1/10غربالگری اول انجام دادم خدارو شکر همه چیز خوب بود الان دقیقا طبق سونو 12هفته 4روزم هست