2737
2739

اونجا زندگی‌میکنن داداشم سر یه داستانی مغازشو بسته و بیکاره اومدن یه ماه بمونن مامانم هم مریضه اصلا حال نداره  زن داداشم اصلا غذا درست نمیکنه منم‌تا اخر این‌ماه‌امتحان دارم‌ باید درس بخونم تا جایی ک بشه کمک‌میدم‌ب مامانم ‌ولی اون اصلاااا کار نمیکنه‌مامانم ولی چون مهربونه نمیتونه حرفی بزنه الان بچه کلی سر و صدا میکنه زن داداشم‌نشسته داره تو ایسنتا میچرخه من خودم تو عقدم اصلا خونه مادرشوهرم‌نمیرم میرما ماهی۱ بار بگین چیکار کنم بخدا اعصابم‌خورده اصلا هم اهل این نیستم ک خواهرشوهر بازی بلد باشمممم راهش چیه ک تحمل کنم؟؟؟؟؟؟ حوصله ندارم غصه ام‌گرفته بحث یه ماهه

محترمانه موقع انجام کارها صداش بزنین مثلا نازنین جون میای این سیب زمینی ها رو پوست بکنی؟

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بیخیال فقط برو یه جا درست رو بخون یه برنامه بذار خودت کارات رو انجام بده انگار نیستن ندیده بگیرشون کارای عروستون عمدیه حرفم بزنی بدتر میکنه قشنگ معلومه منتظرربهانه اس

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

وای درکت میکنم خدا صبرت بده یه ماه!!!خونه مادر خودش کجاست؟

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                
2738

بهش مسئولیت بدین

شما بهش پیشنهاد بده فلانی جان بیا باهم شام درست کنیم

یا بگو تا من غذا میذارم شما سالادو درست کن

یا ظرفا رو من بشورم شما آب بکش

کم کم راه بندازش

با خنده بگو میدونم حوصله ات سر رفته بیا بریم آشپزخونه کمک مامان گناه داره دست تنهاس

یا به مامانت جوری ک اون بفهمه بگو وای مامان تو برو بشین یا برو پیش بچه ها

من و فلانی کارا رو میکنیم

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    

به نظرم با مهربونی بهش بگین 

مثلا میشه شما امروز خورشت درست کنید من برنج 

لطفا سالاد درست میکنی 

تقسیم وظایف کنید

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 

صداش کن تقسیم کار کن.مثلا بگو تو خورشتو بذار منم برنجو میذادم.باهم کنیم که زود تموم بشه من برم درس بخونم‌.یا بگو من سفره رو جمع میکنم و جارو میکشم تو ظرفها رو بشور.بچه رو ببر تو اتاق وسیله بریز جلوش اونجا سرگرم بشه.یه جوری اوضاع رو مدیریت کن که کسی هم دلخور نشه‌.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑

از داداشت کمک بگیر اول از همه ،زنش هم کمکم میاد کمک

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!

چه پروئن همچین آدمایی😬بدم‌میاد بخور بخابن دست ب هیچی هم نزنن ..من زن داداشم بخاطر خونه سازیشون ۳ ماه سر ما بودن ..غذا شون تمیز کردن این چیزا ..خانم تا ۱ظهر میخابید بعدم نهاری ک مادرست میکردیم میخورد بعدشم شال کلاه میکرد خونه خالش تا وقت شام ک میومد..ی بار قشنگ شستمشم 😒..کاری کردم بش که دیگه پا خونمون نزاره ..اصلنم دلم نمیخاد بیاد ..همین که خودش شوهرش خوش باشن دیگه برام بقیش مهم نیس

خدایا دلم خیلی ازت گرفته
2706