2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به من حس ترس میده😄

ترس نداره ک ، بنظرم چون فرشته ها دارن بهت فکر میکنن بیشنر باید برات آرامش بخش باشه تا ابنکه بترسی

فقط خداست که ....❤میشود با دهان بسته صدایش کرد ....❤میشود با پای شکسته هم سراغش رفت ....❤تنها خریداریست که اجناس شکسته را بهتر برمیدارد ....❤تنها کسی است که وقتی همه رفتند میماند ....❤وقتی همه پشت کردند آغوش میگشاید ....❤وقتی همه تنهایت گذاشتند محرمت میشود ....❤و تنها سلطانیست که ....❤دلش با بخشیدن آرام میگیرد ، نه با تنبیه دیگران ..!! همیشه و همه جا ...❤
2740
من خودم درباره این چیزا زیاد تحقیق میکنم و ساعت جفتم میبینم ی نشونه خاصه و خیلی مهم 

من زیاد میبینم 

میدونید دقیقا کائنات چی میخاد بگه؟

شاید پول خوشبختی نیاره ، ولی بی پولی قطعا بدبختی میاره . "درخواست دوستی ندید" 
آره خیلی ، تازه هرموقع ببینی حس خیلی خوبی بهت دست میده ، من ک اینطوریم 

آره منم همینطور 😍🌹حس خوب میگیرم

البته نمیدونم دقیق ولی فک کنم خوندم که وقتی از قانون جذب و ... هم استفاده میکنی اینارو میبینی و نشونه س ،ی همچین چیزایی ...

وووووووویئییییییی نخوری منو 😣😣😣😣

اگه دیگه سربه سرم بذاری میام میخورمتا...رآس ساعت ۱۱:۱۱میام حواست باشه

بی اصل ونسب اگر به جایی برسد! کی آب خنک به بینوایی برسد؟از باغ خودش کسب نچیند ثمری👌 بی‌مایه اگر به کدخدایی برسد
ترس نداره ک ، بنظرم چون فرشته ها دارن بهت فکر میکنن بیشنر باید برات آرامش بخش باشه تا ابنکه بترسی

اخه من یه جا خونده بودم این که جفت میشه ساعتا یه نشونست

ینی کائنات میخاد یه چیزی بهت بگه

شاید پول خوشبختی نیاره ، ولی بی پولی قطعا بدبختی میاره . "درخواست دوستی ندید" 
2706