2733
2734
عنوان

همه با هم اعتصاب سراسری علیه نی نی سایت 😠😠😠😠😠

| مشاهده متن کامل بحث + 1213 بازدید | 115 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم خوبه که حذف تاپیک رو دست خودمون ندادن. 

یه عده دروغگو بیان هرچی دلشون خواست بگن فرداش پاک کنن🤦‍♀️ ملتو.. فرض کنن بگن اینا که چیزی یادشون نیست مدرکم که ندارن، پس بیام یه تاپیک دروغ بزنم سر کار بذارمشون. 

سایت قانون داره مثل مملکت. بی قانون که نیست.

و یسری ناهنجاری ها مثل تاپیک های جنسی، سیاسی، فحش و دعوا... بایدم ترکیده بشه از طرف نی نی یار ها. چون گوگل موضوع سرچ کنی مطالب نی نی سایتم بالا میاد اکثرا، اونوقت اگه نی نی یار ها موضوعات خلاف قانون رو پاک نکنن، واسه وجهه ی سایت بد میشه 🤨

و بنظر من اونایی که بی دلیل قطع دسترسی میشن خودشون خوب میدونن دلیلش چی بوده. 

من خودم یبار تعلیق شدم و میدونم حقم بود چون فحش سیاسی دادم و نباید میدادم. 😑

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪
نه  با شماره مادرشوهر ساختن  شماره تو گوشی خود مادرشوهره یوقت خواهرشوهر هوس کنه با شمار ...

خب اینجور باشه شاید دشمن ادم هوس کنه به جای شماره خودش شماره منو برای خودش وارد کنه یعنی با شماره من عضو بشه

2740
خب اینجور باشه شاید دشمن ادم هوس کنه به جای شماره خودش شماره منو برای خودش وارد کنه یعنی با شماره من ...

البته باید به شماره شما دسترسی داشته باشه پیامک برای شماره میاد 

لی باشماره اشناها نی نی سایت ساختن ریسکیه 😉

خب اینجور باشه شاید دشمن ادم هوس کنه به جای شماره خودش شماره منو برای خودش وارد کنه یعنی با شماره من ...

نه دیگه اینجوریام نیست 

مثلا رمز گوشی مادرشوهرو میدونسته رفته سرلغ گوشی پیامکه رو ورد کرده قد بدی نداشته به خودش ضربه زده

مثلا چون خودش شمارش لغو کاربری شده

عزیزم خوبه که حذف تاپیک رو دست خودمون ندادن.  یه عده دروغگو بیان هرچی دلشون خواست بگن فرداش پا ...

دعوا بین کاربرا رو بیخود لغو کاربری میزنن ینفر تو تاپیک ادم فحش داده بعد یکذره که جواب بدی لغو کاربریت میکنن ناحق

حذف تاپیک راست میگی 

اما کاربری که ترکید نباید به هیچ عنوان تاپیکاش برگرده

دعوا بین کاربرا رو بیخود لغو کاربری میزنن ینفر تو تاپیک ادم فحش داده بعد یکذره که جواب بدی لغو کاربر ...

این قسمت که میگی ترکید نباید کاربریش و تاپیک اش برگرده رو موافقم اما بقیش نه. چون اگه کاربری فحش بده بایه ذره جواب، نی نی بارا نمیترکونن. لابد بیشتر از یه ذره جواب بوده و فحش و فحشکاری بوده

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪
این قسمت که میگی ترکید نباید کاربریش و تاپیک اش برگرده رو موافقم اما بقیش نه. چون اگه کاربری فحش بده ...

من واقعا هیچ فحشی ندادم 

اصلا جوابش رو ندادم 

نی نی یارو تگ کردم که اون کاربرو بترکونه 

نی نی یارم ترسید دعوا بشه بجای حذف اون کاربر تاپیکو ترکوند

بعد من تاپیک زدم این چه وضعیه نی نی یار لغو کاربری شدم

2706