2733
2739
عنوان

استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 24 پست
اره فیلم ترکیه بازیر نویس میبینم ولی تاثیری داره برای یادگیریم

آره من خودم اینحوری یاد گرفتم 🍦🍰

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فیلم ترکی زیر نویس زبان اصلی نگاه میکنم الان بیشتر کلماتش رو یاد گرفتم یا مثلا اهنگای ترکی رو حدو ...

ممنون اره فیلم ترکی میبینم 

همسایه عوضیمون ساعت دونصفه شب بامشت میکوبید به دیوار حالا خداروشکر من خواب نبودم داشتم «شیپور»تمرین میکردم ملت دیونه شدنا!
https://www.lingohut.com/fa/v212159/درس‌های-ترکی-شروع-سلام بزن این لینکو شاید به دردت خورد یه چیزای ...

ممنون

همسایه عوضیمون ساعت دونصفه شب بامشت میکوبید به دیوار حالا خداروشکر من خواب نبودم داشتم «شیپور»تمرین میکردم ملت دیونه شدنا!
2728
نه اونا کلن با زیرنویس نگا نمیکنن ولی به کلماتشون دقت کنی میتونی یاد بگیری

ممنون

من تركيه استنابولي بلدم اين اموزش زبانه هم عالي بود 

اموزش زبان بابك توي يوتيوب هم خوبه

حاشا به من كه فخر كنم جز به صليب عيسي مسيح🙏🏻     خداوندم لطفا متيو كوچولو رو بزار تو دلم خيلي وقته منتظرشم😔🙏🏻🙏🏻 4محبت بردبار و مهربان است؛ محبت حسد نمی‌برد؛ محبت فخر نمی‌فروشد و کبر و غرور ندارد. 5رفتار ناشایسته ندارد و نفع خود را نمی‌جوید؛ به آسانی خشمگین نمی‌شود و کینه به دل نمی‌گیرد؛ 6محبت از بدی مسرور نمی‌شود، امّا با حقیقت شادی می‌کند. 7محبت با همه چیز مدارا می‌کند، همواره ایمان دارد، همیشه امیدوار است و در همه حال پایداری می‌کند.
فیلم ترکی با زیرنویس ببین 😍 ی سری کانالای تلگرامم یاد میدن خیلی خوبه  ولی اکیارو نبین چون من ...

😂منم فیلم اب اتش ترکیه ای رو دیدم هنوزم دلم گرفته

من تركيه استنابولي بلدم اين اموزش زبانه هم عالي بود  اموزش زبان بابك توي يوتيوب هم خوبه

ممنون

2740
خداوکیلی چرا اینکارو با ما میکنن خب ب هم برسن ماعم شاد شیم دیگه مریضا 😒😂

😂😂😂والا اینی که میگم خیلی غمگینه اب و اتش

فیلم 

Hadi mashallaخیلی قشنگه غمگینم نیست