2737
2739
والا اونی که مسخره میکنه خودش بیشعور ترینه.  من همیشه بهشون سلام میکنم و احترام میزارم چون دو ...

آره طفلیاانشالله که تنشون همه سالم باشه 😍😍

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍
یعنی نماز نخونیم بریم شکم گرسنه سیر کنیم .استدلالت درست نیس ..هرکدام به جای خود ...حج رو با این گرون ...

یادمه یه جا خوندم

همه اون ادمایی که تو اون دنیا نامه اعمالشون تو دست چپشونه

التماس اینو دارن که برگردن این دنیا فقط بخاطر اینکه یه صدقه پرداخت کنن

ما داریم خیری که نماز نمیخونه روزه نمیگیره ولی درجا یک میلیارد چک نوشت برای افردا نیازمند

ب نظر من این ادم تضمین اون دنیاشو کرده 

نماز برای اینه که خدارو فراموش نکنیم

ولی وقتی نماز بخونیم و همسایمون سر گشنه بزاره زمین 

از نظر من هیچ بویی از بندگی نبردیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با دیدن این عکس یاد خودم افتادم الانم اشکام میاد 

چن وقت پیش که خیلی وضعمون خراب بود 

یه روز خیلی خیلی گشنم بود و باردار بودم 

از سونو میومدم 

در یه خونه نشستم عجیب بوی غدا میومد 

اینقد نشستم تا بوش رو بیشتر حس کنم 

ولی تا خونه اشکام میومد 

رفتم خونه نماز خوندم و گشنه خوابیدم 

یکدفعه صدای زنگ خونمون اومد 

دیدم یه فرد ناشناس یه ظرف غدا اورد بهم داد گفت نذریه 

اینقد خوشحال شدم نماز شکر خوندم بعد خوردن 

چن ماه بود گوشت نخورده بودیم 

برنج خالی میخوردیم 

2728
یادمه یه جا خوندم همه اون ادمایی که تو اون دنیا نامه اعمالشون تو دست چپشونه التماس اینو دارن که بر ...

در کل هرچیزی جای خودشو داره. من نماز نمیخونم .روزه هم نمیگیرم . 

ولی انسانیت رو رعایت میکنم. ببین اینم که نماز نمیخونه ولی چک مینویسه هم کار مثبتیه و خیرانه هست . اما تنها چیزی که مهمه و نمیشه ازش گذشت کرد حق‌الناسه. ادم نباید حق کسی گردنش بمونه این تضمین این دنیا و اون دنیاشه. 

من با دیدن این عکس یاد خودم افتادم الانم اشکام میاد  چن وقت پیش که خیلی وضعمون خراب بود  ...

الهی عزیزم. منم همچین مشکلاتی رو داشتم. وسط بارداری همسرم بیکار شد و حتی پول نون نموند برامون⁦☹️⁩ میرفتیم خونه مادرشوهرم غذا میخوردیم 

بهش گفته بودیم چیزی نداریم چند روز سر سفره ش بودیم و زیاد منت خوردیم ولی باردار بودمو چاره ای نداشتیم.کل بارداری یه آجیل یا چیز آنچنانی نخوردم ولی خدا رو شکر بعد مدتی یه کاری با شوهرم انجام دادیم و خدا رو شکر از اون وضعیت خارج شدیم. من حتی روزی که درد زایمانم گرفتم با درد من داشتیم کار میکردیم. پشت شوهرت باش خدا برکت بهتون بده. 

چقدر آدم غصه میخوره وقتی اینا رو میفهمه. ولی واقعا چطور میتونیم بهشون کمک کنیم. این خیریه ها هم خیری ...

من از نزدیک دیدم و لمس کردم این محرومیت‌ها رو😢خیلی خیرین کمک کردن دولت و. . . اما اونقدر حجم محرومیت زیاده ک تمومی نداره. . . ادم دلش ریش میشه بخدا. . باید همه همت کنیم نمیدونم . . خدا باید نظرکنه

باران که شدی؛مپرس این خانه کیست...🌱
2740
من از نزدیک دیدم و لمس کردم این محرومیت‌ها رو😢خیلی خیرین کمک کردن دولت و. . . اما اونقدر حجم محرومی ...

ایران به تنهایی از کل اروپا ثروتمند تره. اشتباه اینجاست که پولا جای دیگه خرج میشه

ایران به تنهایی از کل اروپا ثروتمند تره. اشتباه اینجاست که پولا جای دیگه خرج میشه

حتا اگه ثروتمند هم نباشه، متاسفانه از ریشه و بن خراب و بیمار هست سیستم کشور و جامعه . . . بجا و درست نیست هیچی ن مسئولش ن رئیس ن هیچی. . . . هرکی جیب خودشو نسل بعدشو پرمیکنه و میره. . 

مردم بیچاره روز به روز داره سفره شون کمتر میشه

اونوق میگن بچه بیااااااورید

بزاااااییید

ازدواج کنیییییییییین

از حداقل های زندگی جوونامون محروم شدن رفت

اولش ک شغل دغدغه بود

الان جهاز واسه دخترا مهریه طلا خونه ماشین هرچقدم دست کم بگیری و چشم پوشی کنی نمیشه . . . . . 

بعدشم توی زندگی سختی و مشکل و دغدغه . . . 

مگه چندسال قراره عمر کنیم؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ 

این حق مردم ماست؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ 

خدا خیرتون بده دلشون رو شاد کردید منم یه بار داشتم سبزی میخریدم یه زنه اومده بود میگفت دو تومن سبزی ...

خدا خیرت بده واقعا بخدا همین کارای کوچیک گاهی خیلی بزرگ دل بقیه رو شاد میکنه

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه