2737
2734
حتی اگه پاک کنن تو ارشیو بیمارستان و ثبت احوال و صد جایی دیگه هم هست فقط ک شناسنامه ثبت نمیشه

ثبت بشه وقتی شناسنامه طرف پاک شده باشه هرکسی که نمیتونه بره تک تک بیمارستانها و بچرخه بگه فلانی اینجا بچه دارنشده ....

یک چیزی بگید که قابل پیگیری باشه

یک بنده خدایی بود دوبار ازدواج کرده بود دوتابچه داشت آشنا داشت براش پاک کرده بودن دیدم که میگم الکی حرف نمی‌زنم ...

هرچی آرزوی خوب مال تو 
اونوقت چرا زنه از یکی دیگه حامله شده ؟ خوب از شوهرش حامله میشد

نمیدونم واقعا شاید اولش نمیدونسته که از دوس پسرش حامله است فکر میکرده مال شوهرشه. بعدا آزمایش دادن فهمیدن . زن کثیفی بود تازه یکی دیگه از بچه هاشو سقط کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ثبت بشه وقتی شناسنامه طرف پاک شده باشه هرکسی که نمیتونه بره تک تک بیمارستانها و بچرخه بگه فلانی اینج ...

زد ب سرم برم پاک کنم خخخ..اخه اطرافیان ک حتما میدونن من جدا شدم ..ی تحقیق کنن ک فلانی قبلا ازدواج کرده بعد یهو شناسنامه سفید باشه بدتره ....

2728
زد ب سرم برم پاک کنم خخخ..اخه اطرافیان ک حتما میدونن من جدا شدم ..ی تحقیق کنن ک فلانی قبلا ازدواج کر ...

بعد از اینکه ازدواج کنی میتونی قبلی روپاک کنی و شناسنامه جدید بگیری ولی قبلش رو نمیدونم ...

هرچی آرزوی خوب مال تو 
بعید میدونم بذارن کسی بفهمه نهایتش گفتن حضانت بچه رو گرفتیم. 

وقتی شما فهمیدی ..بقیه ام میفهمن دیگه ..فامیلا شوهره بفهمن ..خبر گوش ب گوش میرسه اونم همچین خبری...حالا چطور شده ک زنه لو رفته؟مرده چجوری شده ک ب بچه  شک کرده ک ماله اون نیس

وقتی شما فهمیدی ..بقیه ام میفهمن دیگه ..فامیلا شوهره بفهمن ..خبر گوش ب گوش میرسه اونم همچین خبری...ح ...

اخه دوتا شهر مختلف بودن و هیچ آشنای مشترکی نداشتن. ما خیلی به آقا نزدیک بودیم که چنین چیزی رو گفتن بهمون. 

خانم خیلی سر و گوشش میجنبیده دایم با دوستاش سفر میرفته بدون شوهرش و توی یک ویلا پلیس دستگیرشون میکنه و شوعره میفهمه که با پسرا رابطه داشته. میرن تو فاز طلاق . بچه دومش رو که عمدی سقط میکنه شوهره شک میکنه که شاید اولی هم مال خودش نباشه و آزمایش میدن. 

سر دشمن آدم نیاد این مسائل خیلی بده واقعا

2738