2733
2734
عنوان

دلیل کم شدن زمان پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 111738 بازدید | 36 پست

سلام،من همیشه خونریزی پریودم زیاد بود مخصوصا شبها موقع خواب،۳-۴روز اول زیاد بود معمولا،اما این ماه یکهفته قبل پریود اقدام ب بارداری کردم،البته امتحانی🙈هدفم هون روز تخمک گذاریه،حالا یکهفته بعد اقدام ک وقت پریم بود و ب موقع هم شدم اما خونریزیم کم شده،درحالی ک من همیشه از خونریزی زیاد ناراضی بودم،فقط یکبار رابطه بدون جلوگیری دلشتم،یکم ماه های پیش لک داشتم ک دکتر گفت چون شهریور قرص ضد بارداری نصف بسته مصرف کردم یکم لکه بینی دارم ک عادیه و درست میشه،تواین چندوقت بعد از یکیار مصرف قرص ال دی معمولا یکهفته قبل لک داشتم ک ماه پیش درست شده بود باز این ماه اقدام کردم یکس دوروز لک داشتم اما با خونریزی کم،حالا میخوام بدونم ب همون قرص مربوطه یا ب اقدام،و اینکه من مشکل واژینسموس داشتم ۳ماهه ک بکارت ندارم و همه ی اینا مربوط ب همین۳ماهه ک قرص ال دی هم یکبار قبل این داستان واسه مراجعه ب پزشک خوردم همین.ازمایش خون قبل بارداری هم دادم مشکلی نبود،اسید فولیک هم مصرف میکنم یکماهه،پاپ اسمیر هم گفتن چون تازه بکارت از دست دادی نیاز نیس خیلی انجام بدی زوده.

سلام. من یه دختر مجرد هستمزمان پریودیم دردهای خیلی شدید داشتم و الان یه کم کمتر شده پریودیم هم هر م ...

😂😂😂😂😂نه عزیزم یائسه چیه تو این سن. منم قبلا کیست داشتم .کیست به هیچ عنوان و با هیچ دارویی درمان نمیشه عزیزم اگه داروهاتو قطع کنی دوباره کیستات برمیگردن. هرکیم گفت درمان میشه بدون دروغ گفته چون من خودم داشتم خیلب تحقیق کردم .اگه زیاد از اون قرصا مصرف کنب احتمال نازاییت میره بالا .اگه کیستتو سر خود رها کنی احتمالص هست تبدیل به سرطان بشه.فقط یه راه هست برا درملنص اونم ورزشه.نیاز نیست باشگاه بری.تو خونه برا خودت بپر بپر کن .آهنگ بزار برقص.دراز نشست برو حداقل هفته ای سه بار این کارارو بکن .مرغم و شیرینی جاتم سعی کن خیلی خیلی کم بخوری در حد زیر صفر که چه بهتر‌..این کارارو بکن اگه خوب نشدی لعنت بفرس به هر چی من دلت میخواد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂😂نه عزیزم یائسه چیه تو این سن. منم قبلا کیست داشتم .کیست به هیچ عنوان و با هیچ دارویی درمان ...

سلام خانم ببخشيد منم همين مشكل رو دارم البته از نوع اندومتريوز ورزش واقعا جواب ميده؟راستش ديگه كلافه شدم از اين موضوع 

2728