2733
2739
من دخترم دو ماهشه شکمش با شیافت و سنا کار نکرد ولی شربت خاکشیر دادم بهش بعد سه چهار ساعت دستشویی کرد

میتونی حتی از عطاری ترنجبین بگیری بدی هم شکمش کار می‌کنه هم برای نفخ بچه خوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شربت سنادکتردادبیفایده بودولی خاکشیرامتحان نکردم امتحان میکنم ممنون

باید دقت کنی خاکشیر با آب سرد برای اسهال خوبه ،خاکسیر با آب گرم برای یبوست ،ی وقت با آب سرد ندی بدتر شه بچه 

2731
پسر منم همینطوره از اول یعنی همینطور بود الان یک سال بیشتره دکتر براش شربت لاکتولوز نوشته اونو میدم ...

لاکتولوزبهش میدادم تادوهفته خوب بودالان دیگه ج نمیده میترسم رودش مشکل داشته باشه

2740

[QUOTE=144230103]این فصل زردالووو  روزی چندتا بهش بده یعنی فوری فوتی عمل میکنه ها [/QUهمش دارم زردآلوباهلومیکس میکنم روزی یباربهش میدم تاثیری نداره البته اینم بگم دخترم یکم بیسکویت میخوره دکترگفت به هیچ وجه نبایدشیرینی وبیسکویت بخوره 

[QUOTE=144230103]این فصل زردالووو  روزی چندتا بهش بده یعنی فوری فوتی عمل میکنه ها [/QUهمش دارم ...

نه هلو خوب نیست زرد الو خالی بده من خودمم مشکل دارم دوسه تا صبونه میخورم دوتا ظهر دوسه تا شب  تو این فصل خیلی راحتم بخاطر این

اره بیسکوییت اینا خیلی اثر داره

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]
نه هلو خوب نیست زرد الو خالی بده من خودمم مشکل دارم دوسه تا صبونه میخورم دوتا ظهر دوسه تا شب  ت ...

بیسکویت کنارنمیزاره هروقت میرم سوپری میخادزردالوخالی میدم ایشاالاشکمش کارکنه🙏🙏

بیسکویت کنارنمیزاره هروقت میرم سوپری میخادزردالوخالی میدم ایشاالاشکمش کارکنه🙏🙏

عزیزدلم 

بچست خب متوجه نمیشه ک طفلی

ایشالله راحت بشه منم اکثروقتا مشکل دارم خیلی بده

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]
2706