2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو مرغ سیب زمینی خرد میکنن و توی خورشت قیمه هم سیب زمینی داره بینش.تو هر چیزی..منظورم سیب زمینی سرخ ...

ما هم همينطور ميذاريم كه،

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
شکر داخل  سوپ چی اونم طبیعیه 😀😀😀در ضمن من میدونم قلیه ماهی چیه یارو با ماهی آبگوشت درست کرده ...

نه ديگه شكر داخل سوپ اسهال مياره🤣🤣

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
2728
شکر داخل  سوپ چی اونم طبیعیه 😀😀😀در ضمن من میدونم قلیه ماهی چیه یارو با ماهی آبگوشت درست کرده ...

اینارو ولشون کن میخوان همه چی رو عادی جلوه بدن🤣🤣

اون خورشت ماهی که من بوشو حس کردم که با ماهی نمکی مونده ته بازار درست شده بود و ببخشید بوی(😷😷)میداد اسمش تت خانه بود اگر اشتباه نکنم 

و چون خیلی نفخ ایجاد میکرد من بهش میگفتم توپ خانه

البته اینم بگم حتی نگاش نکردم ببینم چه رنگیه چه برسه بخوام مزه کنم🤢🤢🤢🤮🤮🤮

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400
2738

يكم از دوستام بختيارى هست و دستپختش هم عاليه.وقتى كباب درست ميكنه برنج رو با شير كته ميكنه.يعنى به جاى آب كلا شير ميريزه و برنج درست ميكنه.بهش ميگن ته شيرى.اين نوع برنج رو فقط با كباب ميخورن.خيلى خوشمزه بود

2706