2733
2739
اره خب ماهم قیمه میریزیم رو حلیم میخوریم😋تازه من بیشتر اون قسمتی که قیمه داره میخورم خیلیییی خوشمزه ...

میگم کلی بابامو دعوا کردیم😅ذاعقه ما عادت کرده به حلیم ساده که روش روغن و دارچین بریزیم

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا....خب دراصل روی شله وحلیم قیمه می ریزن دیگه.

جنوب این خبرا نی 

شله تا حالا نخوردم

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400
2728
میگم کلی بابامو دعوا کردیم😅ذاعقه ما عادت کرده به حلیم ساده که روش روغن و دارچین بریزیم

اها😂😅خب اره ما اینجوری عادت کردیم😅

اسم کاربریم "باوان" اصطلاح کوردی هست ترجمه سادش میشه جگرگوشه ولی خب اصلش از بابان و بابا میاد یعنی خونه‌ پدری چیزی فراتر از جگرگوشه وقتی بهت میگه باوانِم یعنی داره با زبونِ بی‌زبونی میگه اونقدر با روحم آمیخته شدی که حالا ریشه‌ی منی😍خدایا شکرت...❤مهربونا با دلای پاک و قلبای مهربونتون میشه برام دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنین؟🌸
2738

خانواده شوهرم عاشق سیب زمینی هستن و تو هر خورشت شون سیب زمینی میریزن..سیب زمینی خرد میکننن اندازه گردو و میندازن تو خورشت ها ..اول تعجب کردم حالام چون شوهر و بچه هام دوست دارن منم میریزم خخخ

اها😂😅خب اره ما اینجوری عادت کردیم😅

من مزه گلپر هم رو باقالی دوست نداشتم

اولین بار نمیدونستیم چه مزه ایه من و داداشم کلی ریختیم رو باقالی

بعد دیدیم باب ذاعقمون نیست😁

کجایی هستی؟ 

من خوزستانم

2706