2733
2739
عنوان

چرا من نمیتونم تلافی کنم؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 38 پست
اخه اونا بی احترامی میکنن...بعد من محترمانه جواب بدم..این نامردی نیست مثلاً تو جمع بهم تیکه میندازن ...

خب اونا بی شخصیتین دیگه فدات شم فرهنگ و ادب حرف زدنو ندارن متاسفانه نباید که ماهم مثل اونا باشیم 

دم همتون گرم عاشقتونم نی نی سایتیا چرا انقد شما خوبین همیشه خوب بمونین نذارید مشکلات بدتون کنه
باید چکار کرد؟

باید تمرین کنیم رو خودمون فکر کنم

ک از خودشون بفهمن....

من متاسفانه زبون درازی ندارم...نمیتونم جوابشونو بدم

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما عزیزووم من دهن کل فامیلو بستم مجردم زر زیاد میزنن مامانمم زبون داره شدید تیکه میزنه بنده خدا ...

جدی؟ خوشبحالت..ممنون عشقم

خو یه سوال ببین این فامیلامون همش منو مسخره میکنن...

هر وقت منو میبینن میگن چرا ب ما سرنمی‌زنی

درحالی که من خیلی خونشون میرم...هروقتم میرم خونشون یه سره کلفتیشونو میکنم ...

حالا همش ازم توقع و انتظار دارن ... پرو شدن

پدرمادرمم همینن همیشه بهم طعنه میزنن و تیکه میندازن.

بنظرت چیکار کنم مثل تو بشم؟ 

ن میتونم قطع رابطه کنم ن میتونم ج بدم

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152
جدی؟ خوشبحالت..ممنون عشقم خو یه سوال ببین این فامیلامون همش منو مسخره میکنن... هر وقت منو میبینن م ...

بشون بگو کنیزتون که‌نیستم همینشم که تاالان اومدم خیلیه یا اینکه هر موقع دختراتون یا خودتون اومدید خونمون بم سر بزنید وخونمونم دست گل کردید چرا که نه میام یه چای و شیرینی میخورم

2731
بشون بگو کنیزتون که‌نیستم همینشم که تاالان اومدم خیلیه یا اینکه هر موقع دختراتون یا خودتون اومدید خو ...

ایولل چقدر تو خوب جواب میدی😘

مرسی گلم 😘دیگه الان چند وقته باهاشون سنگین دارم برخورد میکنم

اره بابا مگه نوکرشونی بگو اگه قرارم باشه کار کنم تو‌خونه خودمون کار میکنم 

چقدر حس خوبی بهت پیدا کردم😘

ممنونم عزیزدلم ...امضات چقدر قشنگه😘

اگه جایی تو جواب دادن گیر کردم بی زحمت صدات میکنم کمکم کنی😄

چقدر حس خوبی بهت پیدا کردم😘 ممنونم عزیزدلم ...امضات چقدر قشنگه😘 اگه جایی تو جواب دادن گیر کردم ب ...

چشات قشنگ میبینه دورت بگردممم

حتماا دعا کن برام‌ لطفا... سی تیر جواب ازمون تیز هوشانم میاد

2740
چشات قشنگ میبینه دورت بگردممم حتماا دعا کن برام‌ لطفا... سی تیر جواب ازمون تیز هوشانم میاد

الهی عزیزم....

ان شااله که قبول میشی و بهترین نتیجه واست رقم بخوره..ان شالله ب همه آرزوهات برسی...

الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

چشم عزیزدلم حتما دعات میکنم😍