2737
2734
عنوان

بیاید راهنمایی من و شوهرم معتاد شدیم😦

| مشاهده متن کامل بحث + 2754 بازدید | 155 پست
جدی میگی؟ عزیزدلم این چ حرفیه ...مگه هرکی بگه تتلو دوس دارم باید بهش فحش بدیم...خیلی ناراحت شدم ک کس ...

اره عزیزم همه بهم توهین می کنن تا حرفی از تتلو میشع باور کن من خیلی سعی دارم به سلیقه و خودشون احترام بزارم ختی بهشون میگم هرکی ی سلیقه ی داره و من به سلیقه شما احترام میزارم ولی شروع میکنن به دعوا کردن حتی بعضیاشون بمن گفتم خیلی لجن و بی شخصیتی که طرفدار تتلویی آخه به بقیه چه ربطی داره ممنون عزیزم که درکم میکنید واقعا نمی تونم باور کنم که همچین آدمایی هنوز پیدا میشن که احترام گذاشتنو یاد داشته باشن😍😍😍😘😘😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم همه بهم توهین می کنن تا حرفی از تتلو میشع باور کن من خیلی سعی دارم به سلیقه و خودشون احترا ...

غلط کردن احمق ها....خودشون بی تربیت تر ولجن تر هستن😣

میفهمم چی میگی گلم...

ولش کن خودتو ناراحت نکن

باهیچکس بحث نکن...

جوابشونو نده عزیزدلم

اونا مریض هستن ک بهت توهین میکنن

بیخیال گلم😘

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152
2728
اره عزیزم همه بهم توهین می کنن تا حرفی از تتلو میشع باور کن من خیلی سعی دارم به سلیقه و خودشون احترا ...

فدات عشقم لطف داری مهربون😘 

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152
نه

عزیزم تا خودت نخواهی و ازش زده نشی منظورم همون مواده این که من بگم اون بگه این بگه تا خودت نخواهی وازش بدت نیاد نمیتونی ترک کنی اگر واقعآ ازش بدت اومده و خسته شودی قصد ترک رو داری بسم الله خداوند راه رو داده چاه هم داده هزار نمونه کلینیک ترک اعتیاده کنگره کمپ مشاوره از این قبیل ولی قبلش باید خودت بخواهی یعنی مثلا آدم هست معتاده به زور ترکش میدن ولی چون خودش نمیخواد ترک کنه دوباره شروع میکنه وقتی میکشن عالمشون خوشه بهشون خوش میگذره میگن ترک میکنیم انا وقتی خمار شودن قیامت میکن تا دوباره بکشن اینجوریه دیگه چون خودشون نمیخوان ترک کنن جون هنوز از مواد زده نشودن شما هم عزیزم باید خودت بخواهی اراده کنی بداریش کنار امیدوارم که خداکمکت کنه خیلی سخته اما شودنیه پس مسمم باش

عزیزم کاربریتو خوندم...الان متوجه شدم عاشق تتلویی تو امضات نوشتی😂

ای جوونم...😂.فقط اون قسمتی ک نوشتی من لجنم وحذف کن عزیزم...بنویس هرکی بهم توهین کنه لجن هست😣

2740

استارتر تروخدا بهم بگو بوی گل چطوره؟؟

مصرف کننده اش چ علایمی داره؟؟

من داداشم ورزشکاره ولی خواهرم گفت توی ماشینش گل پیدا کردم ..از اون شب دارم دیوونه میشم.

یه بار از پنجره اتاقش یه بوی سوختگی حس کردم

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
😁😁😁😁خخخخخخ چ عجب بلاخره ی نفر از ی آهنگی تتل خوشش اومد😥

اینهمه طرفدار داره ک عزیزم قشنگ میخونه ولی ای کاش چیزای بدی نمیگف

ی دختردارم شاه نداره💗صورتی داره ماه نداره🤩ازخوشکلی تانداره🥰