2737
2734
عنوان

بچه ها تعداد کروناییا تو سایت همش داره بیشتر میشه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 67 پست
من ۴روزه فهمیدم دارم سد زایمانم گرفتم

بچه ت چی اون نگرفته؟؟؟؟ 😭😭😭😭

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓

مشهد ک افتضاح شده.... ی ماسک بعضیا زورشون میاد بزنن..  

میلاد امام رضا ع... ی عده تو حرم در کنار ب حاجت رسیدن... کرونا افشانی میکردن... امام رضا علیه السلام بخواد حاجت بده..... 100 فرسخ هم دور باشی میده.. ب قلبت نگا میکنه نه.. ب چادر چنقل و ماسکت ک واجب نیست پاشی بری حرم 

ینی اینقدر اعصابم خورده هاا..... انگار آیه نازل شده پاشن بیان مشهد یا برن حرم.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شهر ما سفید بود یه دفعه قرمز شد روزی بیستا مثبت میشه خدا خودش کمکمون کنه😩😩

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
مشهد ک افتضاح شده.... ی ماسک بعضیا زورشون میاد بزنن..   میلاد امام رضا ع... ی عده تو حرم در ...

میگن مشهد از قرمز بدتر شده😟😟😟

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨
مشهد ک افتضاح شده.... ی ماسک بعضیا زورشون میاد بزنن..   میلاد امام رضا ع... ی عده تو حرم در ...

وای اره از طرفیم من شنیدم بخاطر کرونا اینا هتل و اینا هم کمتره هزینش خیلیا میرن مثلا فک میکنن شاهکار کردن

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2740

ولی ب نظرم همه میگیریم منتهی تو هر کسی با توجه ب مقاومت بدنش فرق میکنه.... من الان قفسه سینه ام درد میکنه.... با گوش درد و.. ان شاء الله ک همون سرماخوردگیه چون قبلا اینجوری شدم.. اما خب استرس کرونا دااارم... با اینکه ی بار بدون ماسک اگه بیرون رفتنم واجب بوده نرفتم.. 

بله دقیقا قبلا همه دنبال اماربقیه بودن ومیگفتن ازماهیچکس نگرفته ولی الان اکثرایاخودشون گرفتن یا اط ...

منم تو اوجش هیچکی تو فامیل و اطرافیان نگرفت الان هر روز خبر میدن که فلانی تو فامیل و اشنا کرونا گرفته 

2706