2737
2739
باشه عزیزم باید یواشکی تنها برم 

اره لازم نیس ب بقیه بگی چپو راست تقی ب توقی سرکوفت میکنن 

یواشکی برو بیین ی جوری بیخیال میکنه داروه ادم میشه ی ادم بیخیال ب یه ورشم نیس طرف 

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره لازم نیس ب بقیه بگی چپو راست تقی ب توقی سرکوفت میکنن  یواشکی برو بیین ی جوری بیخیال میکنه ...

اره من میخوام بی خیال بشم. داشتم فراموشش میکردم که برگشت لعنت به این شانسم

من ۳۱ سالمه جریان مال ۳ سال پیش بود مهم اینه نرفتیم مطلقه شیم برگردیم بازم فرصت هست مهم اینه امید د ...

میدونی بعضی وقتا حس میکنم بدبخت ترین ادمه دنیام از دل شانس نیاوردم بقیه رو میبینم همسن و سالامو مادر شدن ولی چی بگم انقد حسرت میکشم میگم حسرت مادر شدن عروسب کردن به دلم میمونه 😭

2728
اره من میخوام بی خیال بشم. داشتم فراموشش میکردم که برگشت لعنت به این شانسم

مطمعن باش کلا بیخیالت میکنه شبا عمیقا میخابی 

اشکاتم کلا قط میشه 

کلا ی فازی میده بهت ک نتونی فکرو خیال کنی مغزت ب سمت فکرو خیال نمیره 

میدونی بعضی وقتا حس میکنم بدبخت ترین ادمه دنیام از دل شانس نیاوردم بقیه رو میبینم همسن و سالامو مادر ...

منم این حسو دارم از خونمون کلا متنفرم دوس دارم مستقل باشم خانواده خودمو داشته باشم ن انقد اقا بالاسر 

ولی فکر ک میکنم میبینم تهشم جدا میشدم باز میگم اینجوری شاید ی خرری اومد رفتیم 😁😁😁😁

2738
منم این حسو دارم از خونمون کلا متنفرم دوس دارم مستقل باشم خانواده خودمو داشته باشم ن انقد اقا بالاسر ...

میدونی من میترسم ته تهش تنها بمونم بمونم پیر بشم کسی نباشع یه همدمی همراهی لاقل جنازمو ورداره 😞 کلا قیده ازدواج و زدم ولی از مرگه مامان بابلم میترسم تا هستن خیابم راحته ولی برن واویلا میمیرم 

نمیدونم من دوسش داشتم اون بعد 4ماه برگشت گفت شده تا آخر عمر مجرد میمونم ولی به کس دیگه فکر نمیکنم ام ...

منظورم این بودکه چراحمایت مالیش کردی ،حالاکاریه که شده لیاقتتو نداشته حالا اون هی میره برمیگرده مبادا خام بشی ها

میفهمم درد عشق درد خیلی بدیه من پسرم و تجربش کردم

تازه اولشه آدم تا چند ماه انگار تو این دنیا نیست

آره خانومم میدونه من اینجام😊خودش عضو بود برام داستانها را میخوند برام جالب بود منو عضو کرد😉سوال الکی نکن🤔شعور و انسانیت حالیمه تاپیکای خصوصی نمیرم😒
میفهمم درد عشق درد خیلی بدیه من پسرم و تجربش کردم تازه اولشه آدم تا چند ماه انگار تو این دنیا نیست

خیلی سخته منم 4ماه تجربه کردم داشتم فراموشش میکردم که برگشت کاش برنمیگشت کاش بهش فرصت نمیدادم کاش خام حرفاش نمیشدم 

میفهمم درد عشق درد خیلی بدیه من پسرم و تجربش کردم تازه اولشه آدم تا چند ماه انگار تو این دنیا نیست

الان همسرتونو دوست دارین؟

در تاریخ ۹/۹/۱۳۹۹ من هدفم و اراده انجامشو پیدا کردم و قوی با حال خوب میرم جلو....💪
2706