2733
2739

منو هم کلاسیم 4سال باهم بودیم و خواستگاری دفعه اول بهم خورد چون خونواده ام با نداشتن کار و راه دورش مخالف بودن. خونواده اون با من در تماس بودن و منم بعدش بابام رو راضی کردم قرار بود مجدد بیان که باز گفت مادرم مخالف شده و رفت. بعد 4ماه برگشت گفت نمیتونم . بیا وقتی شاغل شدیم ازدواج کنیم الان شاغل شده و من هنوز کارم معلوم نیست اما بهش گفتم ایرادی نداره باهات میام هرچند خونواده ام مخالفن. چند روزه خبر نمیگرفت فکرکردم چون خواهرش فارغ شده و تمام وظایف روی دوششه مشغله داره ولی امروز بهم گفت افسرده شدم و انگیزه ندارم و اینهمه انتظار باعث میشه اشتیاق آدم نداشته باشه. و گفت بعد صحبت میکنیم. الان من این رابطه رو تموم شده میدونم و خونوادم از ارتباطمون خبر ندارن. از صبح هرچی میخورم حالت تهوع دارم و نمیتونم دردمو به کسی بگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رابطه جالبی نبوده خوب که تموم بشه 

خواهری واقعی من در حقت 

به راه دور شوهر نکننننننننننن

خداشاهده خانواده می دونن 

اون موقع عشق و عاشقی ما هست که نمی فهمیم 

میگیم این همه آدم راه دورن..ما عاشق همیم همین مهمه و فلان 

نهاده

بخدا چهار پنج سال بعدش آدم میفهمه چه غلطی کرده 

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎
2738
خیلی سخته. من داشتم به نبودش عادت میکردم ولی برگشت و دوباره باید روزای سخت رو. تجربه کنم

دقیقا دوباره همه دردها از اول

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
عزیط دلم... بهش دل نبند  دل بستی دل بکن... اومد در مورد فکر میکنی.. نیومد به درک برو پی ...

دل بستم بهش فکر کردم بعد 4ماه برگشته دیگه میخواد جبران کنه نمیدونستم میخواد باز همون بلا رو سرم بیاره

نه رابطه نداشتیم ولی خیلی دوسش داشتم دارم میمیرم کاش وقتی برگشت باهاش نمیموندم

چ میدونم والا ،فقط اینو میدونم دخترا خیلی ضربه میخورن تو این رابطه ها

اصلا خسته شدم از زن بودنم ،من ازدواج کردم خب تو زندگی مشترکم همچین چیزایی هست😔

2706