2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین منم با بادی جت انجام دادم خیلی راضیم دوست من لیپوماتیک انجام داده بود خیلی کبود شده بود اما من ...

سلام عزيزم ببخشيد يه سوال داشتم ،پوست رو اويزون و شل نميكنه؟

خدایا آرامشمو از تو میخوام  

من انجام دادم واقعا نتیجه عالی و تاثیرگذار بود مهم تر از همه اینکه عوارضش هم کمتره .. من خودم رفتم کلینیک زیبایی تسنیم چون تعریفشونو زیاد شنیده بودم کادر خیلی خوبی دارن همه پزشکاش با تجربه و کاربلدن .. شمارشونم میذارم برات22764588

ورم کبودی هم داشته؟ شنیدم درد داره ، درسته؟

سلام من بادی جت انجام دادم میتونم بگم فوق العاده عمل دردناک و وحشتناکی هست 

من بعد از عمل واقعا داشتم میمردم متاسفانه هیچ کس حقیقت رو به آدم نمیگه 

اما فوق العاده دردناک هست و خونریزی هم تا ۴ و ۵ روز بسیار زیاده 

به نظر من هیچ چیزی ارزش با جون بازی کردن رو نداره 

تازه من پیش بهترین جراح رفتم اما این کارو نکنید 

نه میتونی بخوابی نه بشینی وحشتناکه گول تبلیغات رو نخورید

من انجام دادم واقعا نتیجه عالی و تاثیرگذار بود مهم تر از همه اینکه عوارضش هم کمتره .. من خودم رفتم ک ...

عزیزم لطفا حقیقت رو بگید به مردم 

خانومهای عزیز فوق العاده درد داره و خونریزی زیاده 

من خودم عمل کردم میتونم بگم یک نوع خودکشی هست 

سلام دوست عزیز . جدی انجام دادی ؟ میشه بیشتر توضیح بدی من اضافه وزن شدید دارم  هر کی یه روش میگ ...

عزیزم کسی که اضافه وزن زیاد داره بادی جت اصلا روش مناسبی نیست چون پوست به خوبی جمع نمیشه و نیاز به جراحی زیبایی پوست داره

من انجام ندادم ولی دنبال لاغری ام  همش عکس اینور اونور می بینم تا ببینم کودوم بهتره ، بادی جت ک ...

عزیزم من خودم بادی جت انجام دادم هرکی میگه درد نداره و کبودی نداره دروغه 

اتقاقا خیلی دردداره خیلی هم خونریزی زیاده به نظر من ورزش از همه چیز بهتره من که برگردم عقب این کارو انجام نمیدم تازه من سه ماه از عملم میگذره 

سلام من بادی جت انجام دادم میتونم بگم فوق العاده عمل دردناک و وحشتناکی هست  من بعد از عمل واقع ...

سلام شما اضافه وزن زیاد داشتید یا معمولی،من خودم یکم شکم و پهلو اضافه دارم . شاید مثلا زیر ۵ کیلو اضافه دارم . و یه سوال ب بارداری ربط نداره بدش میشه باردار شد دیگه

🥀نزدیک چیزهایی بمون                                                          که از زنده بودنت احساس شادی کنی🥀              ❤h❤
عزیزم من خودم بادی جت انجام دادم هرکی میگه درد نداره و کبودی نداره دروغه  اتقاقا خیلی دردداره ...

عزیزم اگه هستی میشه لطفن بگی چند کسلو‌و‌چند سایز کم کردی و موندگار بود یا برگشت؟!

درسته گفتی عمل سختیه ولی من ورزش و رزیم و‌قرص گیاهی و شیمیایی و هیچ چیزی بخاطر مشکل تیروییدم جواب نمیده بهم خیلی راههارو‌امتحان‌کردم، ۲۰ کیلو اصافه دارم که ۱۵ کیلوش تو‌یه سال اصافه شد بهم

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
2706