2733
2739
عنوان

تشخیص جنسیت بانخ وسوزن

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 44 پست
شماروزای تخمک گذاری اقدام داشتید؟تهوع ایناداشتید؟

نه عزیزم من لقاحم بعد تموم شدن پریودیم گرفته . تو روزای تخمک گذاریم نبوده . حالت تهوعم خیلی کم بود و هفته ۱۲ به بعد تموم شد

برای منم اشتباه بود البته همه تستهای خونگی واسه من دختر بود ولی نی نیم پسره

من تست جوش شیرین زدم اصلاواکنش نداد🤣

{کنجدجونم،هنوزنمیدونم دخمری یاآقاپسری 😊امامن وبابایی وآبجی باران بی صبرانه منتظریم که بدونیم 😊امروزباران کوچولوبه بابایی میگفت :بابایی بیامامان توی شکمش نی نی داره،من میخام بغلش کنم ،اسباب بازیاموبدم بازی کنه....نمیدونم من چراذوق کرده بودم.خدایابه بزرگیه خودت قسمت میدم این حس هارونصیب همه خانومای سرزمینم کن🙏تاریخ (۱۳۹۹/۴/۲۱)}

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه عزیزم من لقاحم بعد تموم شدن پریودیم گرفته . تو روزای تخمک گذاریم نبوده . حالت تهوعم خیلی کم بود و ...

چی بگم والا.پس ربطی ب این چیزانداره ....انشالله ک سالم باشه 

{کنجدجونم،هنوزنمیدونم دخمری یاآقاپسری 😊امامن وبابایی وآبجی باران بی صبرانه منتظریم که بدونیم 😊امروزباران کوچولوبه بابایی میگفت :بابایی بیامامان توی شکمش نی نی داره،من میخام بغلش کنم ،اسباب بازیاموبدم بازی کنه....نمیدونم من چراذوق کرده بودم.خدایابه بزرگیه خودت قسمت میدم این حس هارونصیب همه خانومای سرزمینم کن🙏تاریخ (۱۳۹۹/۴/۲۱)}
من برا خیلیا گرفتم از همه بلا استثنا درست شد

خودم میتونم امتحان کنم؟

برای من درست بود تو مجردی گرفت مامانم دوتاپسریه دختراورد الان دوتاپسر دارم

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2740

تنها تستی که برای من درست بود اینه که اصلا نمیتونم روی دست راست بخوابم دل درد می‌گیرم..

حتما باید سر دست چپ بخوابم که میگن اینجوری یعنی پسره

کار خوبه خدا درست کنه ، سلطان محمود خره کیه
رو نبض و که بگیری اگه تو راستای بازو و مچ بره بیاد پسره اگه برعکس به چپ و راست بره دختر روی شکم ا ...

من انجام دادم رو شکمم دورانی چرخید و رو نبض دست چپم موازی دستم حرکت میکرد به نظرتون چقد درسته

2706