2737
2739
عنوان

خانوما چجوری بچمو از پوشک بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 150 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جدی چرا میخوام بچم زودتر راحت بشه همش اذیت میشه پوشک.زدنی

جدی میگم احتمال جواب گرفتنت خیلی کمه بعد فشار بدی به اعصاب خودت مخصوصا وارد میشه

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
جدی میگم احتمال جواب گرفتنت خیلی کمه بعد فشار بدی به اعصاب خودت مخصوصا وارد میشه

راستش هم بچم اذیت میشه هم توی این گرونی حداقل پول پوشک کم بشه بهتره

ولی اگر ضرری داشته باشه برای بچم نه نمیگیرم

2738
چرا ازجیش گرفتن..حرف زدن بچه..راه رفتن بچه همه اینا برمیگرده به هوش اکتسابیش

بچه هر چقدر هم باهوش باشه اگه کسی باهاش زیاد حرف نزنه زود حرف نمی افته!

پس به کار کردن هم بستگی داره 

بچه یکساله را هم بله میشه از جیش گرفت ولی باید دو هفته وقت بزاری ولی بچه دو سال را سه روز وقت بزاری از جیش میگیری

پس به هوش ربط نداره 

راستش هم بچم اذیت میشه هم توی این گرونی حداقل پول پوشک کم بشه بهتره ولی اگر ضرری داشته باشه برای بچ ...

استارتر جان شما هر 30دیقه یکباربچه روببر سرویس بگو جیش کن جیش کن عزیزم 😄یادمیگیذه نگران نباش😘 خودش کم کم میگه بهت

خدایاشکرت
بچه هر چقدر هم باهوش باشه اگه کسی باهاش زیاد حرف نزنه زود حرف نمی افته! پس به کار کردن هم بستگی دار ...

در ضمن قدیم ها که سریع از پوشک میگرفتن پس همه باهوش بودن!!

در صورتی که مثل به مثل الان هوش بچه ها بیشتر شده و مادر ها هم علمشون بیشتر شده پس بچه بیچاره را اذیت نمیکنن که بخوان یک ساله از جیش بگیرن

بچه هر چقدر هم باهوش باشه اگه کسی باهاش زیاد حرف نزنه زود حرف نمی افته! پس به کار کردن هم بستگی دار ...

بله خودتم میگی وقتی باهاش حرف بزنی ینی هوشیه که اکتسابی بدست میاره پس به هوشش هم ربط داره میبینی یه بچه هست کلی هم باهاش حرف میزنیا ولی دیرحرف میزنه پس همه اینابه هوش برمیگرذه گلم

خدایاشکرت
در ضمن قدیم ها که سریع از پوشک میگرفتن پس همه باهوش بودن!! در صورتی که مثل به مثل الان هوش بچه ها ب ...

کی گفته قدیم همه بچه ها زودازپوشک گرفته میشدن!!خیلی بچه ها بودن که تا 3سالگیم جیش میکردم اون موقع ها 

خدایاشکرت
کی گفته قدیم همه بچه ها زودازپوشک گرفته میشدن!!خیلی بچه ها بودن که تا 3سالگیم جیش میکردم اون موقع ها ...

من خودم تا 7 سالگی شب ها جیش میکردم 

میگفتم خدایا این بزرگترها چجوری جلوی جیششونو میگیرن   

2706