2733
2734
تو سایت خود سجام نرو واس ثبت نام گیچت میکنه  برو از طریق اپ ک خودش ثبت نام سجام داره انجام بده ...

آپ نصب کنم ؟

چجوریه

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصلا چه جوریه من هیچی بلد نیستم 

مثلا کسی بخواد الان شروع کنه چه جوریه چیکار باید بکنه پول چقد باید بزاریم چه جوری پولمون زیاد میشه کی میتونیم برداشت کنیم 

لطفابرای مادرشدنم دعاکنید🙏🏻🥹😘
2740
برو نصب کن داخل برنامش ثبت نام و استعلام سجام هس 

معرف چیو بزنم

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
با عرضه اولیه شروع کنید.

سلام منکدبورسی گرفتم تو سجام وکارگزاری ثبت نامم کردم اهراز هویتم شدمنام کاربری و رمز عبور کارگزاریمم اومده ولی ایزی تریدر نه تو گوشیم نه تو لپتاپم نمیاد نو لپتاپم که یه صفحه میاد که نمیتونی چیزی سرچ کنی هیچ کاری نمیکنه تازه قسمت پروفایلشم کد بورسیمو نزده.تو گوشیمم اصلا نصب نمیشه حالا به نظر شما مشکل کجاست وچیکار کنم

گر دستم رسد بر چرخ گردون.                                      از اوپرسم این چون است و آن چون.                          یکی را میدهی صد نازو نعمت.                                 یکی را نان جو الوده در خون💔
2706