2737
2739
عنوان

بیایید بهشی از عکس سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 5607 بازدید | 163 پست
۷۵البته کن اخر فروردین خربدم الان همه چی خیلی بیشتره کالسکه خریدم ۹شده ۱۳۴۰۰ همه چیس تقریبا ۴۰-۵۰ ...

اره متاسفانه خیلی گرون شده 

ان شاءالله ک ب شادی استفاده کنی 

وسایلاش هم عالیه 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
هم خیلی خوشم اومد😍هم یجورایی دلم میخواد برم خرید بعد بخودم میگم صب کن حالا 😅😅یعنی کلی واسه سیسمو ...

قربونت ممنون

راستش من ۹۵٪ انلاین خریدم بخاطر کرونا و راحتی خرید انلاین

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قربونت ممنون راستش من ۹۵٪ انلاین خریدم بخاطر کرونا و راحتی خرید انلاین

اره راست میگی،اینم خوبه💗

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
من جا موندم 😔😔😔

سلام خوبی ؟؟؟نی نیت خوبه

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
2740

عزیزم اسم گل پسرت رو هم بگو 😍

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
سلام خوبی ؟؟؟نی نیت خوبه

سلام عزیزم خوبم تو چه طوری؟ نی نی م خوبه سه هفته ای میشه تکوناشو میفهمم😍نی نی تو در چه حاله؟ ان تی رفتی؟

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
سلام عزیزم خوبم تو چه طوری؟ نی نی م خوبه سه هفته ای میشه تکوناشو میفهمم😍نی نی تو در چه حاله؟ ان تی ...

منم خوبم آره ان تی رفتم عددش ۱.۴۵ بود ولی هنوز وقت نکردم ببرم دکترم ببینه جواباشو

الآن چند هفته ای؟من هفته ۱۴ هستم 

از کی میفهمم تکوناشو؟؟

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
منم خوبم آره ان تی رفتم عددش ۱.۴۵ بود ولی هنوز وقت نکردم ببرم دکترم ببینه جواباشو الآن چند هفته ای؟ ...

ان تیت عالیه.من ۱۷ هفته و ۳ روزه م .من خیلی زود حس کردم تقریبا اخرای ۱۳ اولای ۱۴.هرکسی یه جوره.ممکنه تا ۲۰  ۲۳ هم حس نکنی.

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد