2733
2739
عنوان

خانم ها من بچو الان زدمش

| مشاهده متن کامل بحث + 1444 بازدید | 146 پست
مرگ بر تو واقعا داغ بذاری؟؟ انسانی تو  وقتی فکرشو میکنی حتما یروز اینکارو میکنی  اگه م ...

خااااانم نگفت که داغ روی دست بچش بذاره که اینجوری میگی بهش..میگه رو دست خودش..واسه تنبیه خودش که دیگه دست رو بچه بلند نکنه..یه کم ملایم تر هم میشه گفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاک توسرت کنن احمق بی لیاقت تولیاقت مادرشدن نداشتی بیشور

خاك تو سر توكنن كه بلد نيستي راهنمايي كني اما فحش بلدي بدي

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2731
وای میزد؟ من اصلا نمیتونم ببینم این فیلمارو حتی یک ثانیشو  چجوری میزد خاک بر سرش خارج باشه ...

اره بچش ۲،۳سالش بود محکم میزد تو صورتش و فیلم میگرفت،بچه هم میگفت نززززززن مامان

صورت بچه سرخ بود انقدر میزد تو صورتش

شماره کارت میداد میگفت پول بریزید تا بچمو نزنم

دستگیر شد عزیزم

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2738
باهاش بازی کن خسته ش کن خودش میخوابه نزن طفلی خیلی کوچیکه😭

به خدا دردش نمياااد!!!من دارم از اين كارم زجر ميكشم!!!😭😭😭نميخوام اين كارو كنم!!!دست خودم نيست!!خاك تو سر من

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
ببين چيزي بهت نميگم چون نفهميدي حرف منو!گفتم ميخواستم رو دست خودم داغ بذارم كه ديگه نزنمش

رو دست خودت میخواستی بذاری 

یعنی میخواستی خود زنی کنی 

بازم بالاخره نیاز به دکتر داری 

چون انسان عادی خودشو نمیزنه 

بیشتر به فکر بچت باش 

مادر سالم میتونه بچه سالم تربیت کنه.

تورو خدا كمكم كنيد!!!من نميخوام دستم روش باز بشه يه عمر مثل خودم كتك بخوره!!!يه سري اروم زدم تو گوشش ...

وقتی عصبانی هستی و میترسی بزنیش برو تو اتاق درو قفل کن و بهش بگو چون اذیتم میکنی باهات قهرم. دختر من که بعدش میاد ازم معذرت خواهی میکنه. اینجوری هم بچه رو نزدی هم بچه متوجه میشه کارش بده

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
الهی بگردم موقع بازیشه دیگه بعد تو میزنیش😳

دردش نمياد به خداااا!!!اصلا گريه نميكنه!!!من حس زدن رو ميگيرم بعدش مثل الان داغون ميشم!!!

2706