2733
2734

بعد نماز می‌خوابم

جووون باو 

ببینین من آدمه نماز خونی ام⁦✌️⁩😎😂😂

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

me too😐👋👐✋

عزیزی که داری امضام رو میخونی میشه برای حاجتم صلوات یا هر سوره ای که لطفته برام بخونی؟اگه خوندی ریپلای بکن که من هم برات بخونم☺😊🙏 زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت زندگی بهتر نشد...  
2731

من

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2740
خوب ربطش به تو چی بود. 😑 دعوا سر تو بود 

باباش گفته خاك تو سر تا الان كدوم گوري بودي چه وقت خونه اومدنه و اينا اينم فك كرده من به مامان باباش حرفي زدم و پرشون كردم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
باباش گفته خاك تو سر تا الان كدوم گوري بودي چه وقت خونه اومدنه و اينا اينم فك كرده من به مامان باباش ...

ای بابا......خونه مامانتی؟

کاش نمیرفتی ارومش میکردی براش توضیح میدادی 

ای بابا......خونه مامانتی؟ کاش نمیرفتی ارومش میکردی براش توضیح میدادی 

نه خونه ي خودمم هرچي ميگفتم ميگفت گوه نخور تو زر نزن اونم الان تو هال خوابيده من تو اتاق ايشالا بميره راحت شم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
نه خونه ي خودمم هرچي ميگفتم ميگفت گوه نخور تو زر نزن اونم الان تو هال خوابيده من تو اتاق ايشالا بمير ...

خدانکنه...عصبی هستی...زمان بگذره اروم‌میشین میدونم بدون دلیل دس روت بلند کرده و عصبی هستی

سعی کن حالشو خوب کنی و براش توصیح بدی

خدانکنه...عصبی هستی...زمان بگذره اروم‌میشین میدونم بدون دلیل دس روت بلند کرده و عصبی هستی سعی کن حا ...

ديگه برام مهم نيست حالش خوبه يا بد بميره فقط