2733
2739
عنوان

الان میفهمم وقتی کسی میگه التماس دعا

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 41 پست
عزیزم برای بابات آیه الکرسی میخونم شما هم دعا کن برام که با عشقم ازدواج کنم😔💔🙏🏻

از ته دلم ازخدا میخوام به عشقت برسی و خوشبخت شی مرسی عزیز دلم

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
تو تاپیکام هست عزیز دلم 

الهی خیلی نازاحت شدم تامیتونی بهش برس ثواب داره انشالاخوببشه منم مادرم دوبارب فاصله چهارسال سرطان سینه گرفت خیلی سخت بود خداروشکرخوبشد مریضی پدرمادر سخته  مثل جواهرن انشالا خداشفاشونوبده

رنگ ولایتhaircolorist
الهی خیلی نازاحت شدم تامیتونی بهش برس ثواب داره انشالاخوببشه منم مادرم دوبارب فاصله چهارسال سرطان سی ...

فدات شم انشاا...سایه ی مادرتون سالیان سال بالا سرتون باشه وخدا بهشون طول عمر بده 

خدایا شکرت
از ته دلم دعا میکنم به حق این شب به هرچی میخوای برسی

الان براتون ۲۰ تا صلوات میفرستم...منم حال شمارو دارم از همه میخوام برام دعا کنن قبلا درکی نداشتم زیاد...شوهرم زندانه دعا کن تو دادگاه تبرئه بشه آزاد بشه..زندگیم با جهنم فرقی نداره بس که گریه کردم مردم

الان براتون ۲۰ تا صلوات میفرستم...منم حال شمارو دارم از همه میخوام برام دعا کنن قبلا درکی نداشتم زیا ...

عزیز دلم😔انشاا...به حق این شب عزیز به حق امام رضا خدا حاجت روامون کنه انشاا...امام رضا عیدی همه حاجت مندا رو خودش بده 

خدایا شکرت

عزیزم چهل بار حدیث کسا برای شفای بابات بخون با خلوص نیت. جواب میگیری

یا نماز استغااستغاثه به حضرت زهرا بخون

من بای سلامتی پدرم خوندم شکر خدا پدرم شفا گرفت

به تو ازدور سلام، به سلیمان جهان از طرف‌مور سلام. به حسین از طرف وصله ی ناجور سلام
عزیزم چهل بار حدیث کسا برای شفای بابات بخون با خلوص نیت. جواب میگیری یا نماز استغااستغاثه به حضرت ز ...

عزیز دلم میشه بگین نمازش چطورخونده میشه؟!

خدایا شکرت
فرستادم برات خواهر..امام رضا جواب دلای شکسته مونا بده واقعا محتاجیم..میدونم دست خالی برنمیگردیم

انشاا...امشب دعای کمیل ازحرم که پخش میشد تا تونستم گریه کردم هم خودم هم خونوادم 

بعدش یه کم آروم گرفتم الان منتظر معجزه امام رضام

خدایا شکرت